لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آیپد با دوربین دولنزه تولید خواهد شد

آیپد با دوربین دولنزه تولید خواهد شد

 به تازگی اطلاعاتی جدید از یک پتنت اپل منتشر شده است که نشان می‌دهد این شرکت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک، روشی را برای بهبود کیفیت ضبط ویدیو از طریق تغییر دو لنز به کار بگیرد.

اپل تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک، امکانی ویژه را برای استفاده هم‌زمان از دو لنز به کار بگیرد تا از طریق آن بتواند کیفیت ویدیوهای ضبط شده را افزایش دهد. در پتنت جدید اپل، مشخص شده است که این شرکت می‌تواند از تغییراتی نرم افزاری استفاده کند تا در حین رکورد ویدیوها از طریق دوربین، هر دو لنز را به طور هم‌زمان به کار گیرد تا کیفیت ویدیوهای ضبط شده را افزایش دهد.

توضیحات این پتنت، به طور مفصل و کامل در یک سند 71 صفحه‌ای آمده است و اپل آن را در روز پنجم ژانویه در وب رسمی سازمان ثبت اختراع آمریکا آپلود کرده است.

مهم‌ترین نکته در مورد این پتنت این است که اپل توضیحات مربوط به ایده جدید خود در مورد استفاده از هر دو لنز را از طریق یک دستگاه مشابه با آیپد توضیح داده است. این در حالی است که تاکنون هیچ یک از آیپدهای تولید شده توسط اپل با دوبین دوگانه طراحی و تولید نشده‌اند و همین مسئله می‌تواند نشان ای از تلاش اپل برای تولید یک آیپد با دوربین دوگانه به حساب بیاید.

در تصویری که در ادامه این مطلب آمده است Camera 702-a و Camera 702-b هر دو لنزهای یک آیپد هستند که اپل برای توضیح ایده خود، یک بازی والیبال را به نمایش در آورده است که لنز اول با زاویه باز، و لنز دوم با قابلیت زوم خود توانسته‌اند تا ویدیویی باکیفیت را به صورت هم‌زمان ضبط کرده و ادغام آن‌ها به صورت نرم افزاری ویدیوهای باکیفیت‌تری را از طریق این دستگاه‌ها ضبط کند.

بدون شک این ایده تا آینده‌ای نزدیک برای آیفون‌ها ارائه خواهد شد و احتمالاً تاریخ عرضه ان تا آی او اس 12 به تعویق خواهد افتاد، با این حال اپل ممکن است تا در آینده‌ای نزدیک آیپدهای جدید خود را با دوربین دوگانه عرضه کند.

آیپد با دوربین دولنزه تولید خواهد شد

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت