لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

10 میلیون پلی استیشن 5 تا پایان 2020 به فروش میرسد

10 میلیون پلی استیشن 5 تا پایان 2020 به فروش میرسد

شرکت سونی به تازگی سفارش تولید پلی استیشن 5 را تا 50 درصد افزایش داده است و تصمیم دارد تا به هر قیمتی این کنسول را تا پایان سال جاری آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش های منتشر شده در خبرگزاری ژاپنی Nikkei شرکت سونی تصمیم دارد تا نزدیک به 9 میلیون کنسول را در سال 2020 میلادی آماده تولید کند. این گزارش در حالی منتشر میشود که بلومبرگ اعلام کرده بود که تولید این محصول در سال 2020 به 10 میلیون واحد میرسد. از طرف دیگر شرکت های تحلیلی دیگر نیز اعلام کرده بودند تنها 5 میلیون پلی استیشن 5 تا سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار خواهد شد.

هر دو خبرگزاری بلومبرگ و Nikkei ادعا کرده اند که میزان تولید پلی استیشن 5 به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. این خبرگزاری ها بر این ادعا هستند که شرکت سونی تصمیم دارد تا در بازه زمانی شیوع ویروس کرونا و اینکه کاربران معمولا سعی در حضور در خانه دارند اقدام به عرضه کنسول نسل جدید خود کند.

فیس بوک نیز از طرف دیگر میزان تولید انبوه هدست های واقعیت مجازی Oculus را افزایش داده است و به نظر میرسد که تولید انبوه این محصول ارتباطی ویژه با میزان فروش پلی استیشن 5 داشته باشد. این شرکت همچنین تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی نزدیک به 2 میلیون واحد از هدست های واقعیت مجازی خود را تولید کند که به احتمال زیاد به تولید انبوه پلی استشن 5 و محصولات دیگر ارتباط دارد.

سخت افزارهای مربوط به اجرای بازی ها، یکی از پرفروش ترین محصولات در دوران شیوع ویروس کرونا بوده است. بسیاری از کاربران برای خرید این محصولات با مشکل مواجه شده بودند و برخی از مدل های جدید کنسول ها نایاب بودند. همین مسئله باعث شده تا شرکت سونی به عنوان یکی از عوامل تولید کننده کنسول های بازی تصمیم به تولید هر چه بیشتر پلی استیشن های جدید داشته باشد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت