لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

عکسی از جاسوئیچی ایرتگ اپل لو رفت

عکسی از جاسوئیچی ایرتگ اپل لو رفت

برخی از شایعات ادعا کرده‌اند که ایرتگ اپل در رویداد 10 نوامبر رونمایی می‌شود و حالا یک تصویر توییتری منتشر شده که جاسوئیچی ایرتگ اپل را نشان می‌دهد.ظاهراً اکسسوری‌های ایرتگ زودتر از آنچه انتظار می‌رود آماده عرضه شده‌اند.

شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهد که ردیاب‌های بلوتوثی ایرتگ اپل همراه با اکسسوری‌های متنوعی برای اتصال به آن عرضه خواهد شد و اخیراً یک جاسوئیچی ایرتگ در توییتر ظاهر شده است.

تصویر توییتری نشان می‌دهد که طراحی این جاسوئیچی حلقه‌ای است که شبیه الگوی ایرتگ است اما چیزی که جلب توجه می‌کند این است که می‌تواند تقلبی باشد و اعتبار این اکسسوری از روی عکس تائید نمی‌شود. همچنین تصویر جاسوئیچی ایرتگ در یک فروشگاه اینترنتی هم دیده شده که شاید به این دلیل باشد که تولید آن آسان است. 

به نظر می‌رسد که اگر این عکس صحت داشته باشند پس می‌توان گفت که این اولین نگاه کاربران به اکسسوری ایرتگ باشد. ایرتگ‌ها شامل یک دیسک گرد کوچک است که قابلیت اتصال به برخی وسایل را دارد که بتوان آن‌ها را ردیابی کرد و از طریق برنامه Find My که روی آیفون، آیپد، مک و غیره هست می‌تواند ردیابی را انجام دهد.

شایعه‌های بسیاری در مورد زمان عرضه ایرتگ وجود دارد ولی زمان قطعی آن هنوز مشخص نشده است. همچنین ممکن است که ایرتگ در رویداد 10 نوامبر همراه با مک معرفی شود ولی برخی شایعه‌ها نشان می‌دهد که احتمال دارد در رویدادی که تمرکز بر معرفی مک باشد ایرتگ رونمایی نشود. 

گفتنی است که ردیاب بلوتوثی اپل یا ایرتگ مشابه ردیاب Tile است؛ ایرتگ اولین محصول ردیاب اپل است. چیپ یا تراشه‌ای که در آن به کار رفته U1 است که در آیفون 11 معرفی شده، ضمن اینکه این تراشه نسبت به رقبای خود از دقت بالایی برخوردار است. همچنین قابلیت خاصی که در ایرتگ‌ها به کار رفته تولید صدا است به طوری که کاربر روی گزینه‌ای در دستگاه خود ضربه می‌زند و ایرتگ صدایی را ایجاد کرده تا پیدا کردن آن آسان‌تر باشد.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420