لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

سال آینده از پلی استیشن 5 خبری نیست

سال آینده از پلی استیشن 5 خبری نیست

 شرکت سونی به تازگی اعلام کرده که در جریان نمایشگر E3 که در سال 2019 برگزار می‌شود کنفرانس اختصاصی نخواهد داشت و در این نمایشگاه شرکت نخواهد کرد.

این مسئله مشخصاً به این منزله است که سونی در جریان نمایشگاه یاد شده از محصولات جدید خود رونمایی نخواهد کرد و احتمالاً تصمیم برای رونمایی از پلی استیشن 5 در راه نیست. سونی احتمالاً عرضه و معرفی این محصول را در جریان رویدادی جداگانه موکول خواهد کرد و تصمیمی به ادامه برگزاری مراسمی در جریان ژانویه و فوریه 2019 ندارد.

از طرف دیگر بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که سونی هنوز زمان مناسب برای معرفی این محصول را پیدا نکرده است و از طرف دیگر محصولات دیگر این کمپانی نظیر بازی‌های اختصاصی این کمپانی برای پلی استیشن 4 نیز رونمایی نخواهند شد.

کنفرانس E3 که به صورت سالانه در اوایل هر سال میلادی برگزار می‌شود، محلی است برای رونمایی از دست آورده‌ای شرکت‌های بزرگ در صنعت بازی‌های کامپیوتری که معمولاً شرکت‌های بزرگی نظیر سونی، یوبی سافت، مایکروسافت و راک استار در آن شرکت می‌کنند،

با این حال این کمپانی ژاپنی امسال تصمیمی برای ادامه فعالیت در رویداد امسال را ندارد. هنوز دلیل دقیق سونی برای عدم مشارکت در این کنفرانس معلوم نیست و این کمپانی هیچ ادعایی در این زمینه نکرده است. با این حال یکی از سخنگویان این کمپانی به صورت غیررسمی در مصاحبه‌ای که با Gamespot داشته اعلام کرده که سونی به جای فعالیت در این رویداد سعی دارد تا از روش‌های دیگری برای جذب مخاطبین و طرفداران خود استفاده کند و فعالیت خود را برای یک سال در نمایشگاه E3 به تعلیق در بیاورد.

گفتنی است که سونی تاکنون یکی از عناصر اصلی برگزاری کنفرانس E3 بوده است که عدم حضور او در جریان رویداد سال آینده امری کاملاً عجیب و غیرمعمول به حساب میاید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت