لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

هولدر بلکین با قابلیت مگ سیف برای آیفون 12 تولید شد

هولدر بلکین با قابلیت مگ سیف برای آیفون 12 تولید شد

بلکین به تازگی یک هولدر جدید مناسب با آیفون 12 و مبتنی بر فناوری مگ سیف را آماده تولید کرده است. این هولدر بلکین قابل استفاده در اتومبیل‌ها است.

پس از معرفی آیفون 12 در کنفرانس 13 اکتبر، سازندگان اکسسوری مثل برند بلکین شروع به ساختن اکسسوری‌های مگ سیف جدید برای آیفون‌ کردند. بلکین یک تولید کننده آمریکایی لوازم الکترونیکی مصرفی و اکسسوری‌های آیفون و غیره است. اخیراً یک اکسسوری شارژ بی‌سیم یا Boost Charge Pro و یک هولدر آیفون 12 برای داخل ماشین را تبلیغ می‌کند.

گفتنی است که در حال حاضر هولدر بلکین در وب‌سایت اپل آماده پیش فروش است و طی 3 تا 4 هفته به کاربران تحویل داده می‌شود.

آیفون 12 یک حلقه مغناطیسی در قسمت پشتی دارد که اپل برای احیای برند مگ سیف خود از آن استفاده می‌کند. همچنین اپل اعلام کرد که تعدادی اکسسوری مگ سیف شامل قاب‌های مگنتی و شارژر بی‌سیم دارد ولی به سازندگان لوازم جانبی توصیه کرده که می‌توانند از اکوسیستم اپل برای فروش اکسسوری‌های خود استفاده کنند.

در جریان کنفرانس «Hi, Speed» بلکین یک هولدر مگ سیفو یک شارژر بی‌سیم 3 در 1 را توسعه داده و قرار است آن‌ها را عرضه کند. شارژر بی‌سیم مگ سیف 3 در 1 با سرعت بسیار بالا تا توان 15 وات را شارژ کرده و با مگ سیف آیفون هم سازگار است. همچنین در هولدر بلکین از طراحی ضد لغزش برای پشتیبانی از دستگاه در حالت عمودی یا افقی استفاده کرده‌اند.

هولدر بلکین با ویژگی‌هایی مثل امنیت، راحتی و شیک بودن برای نگه داشتن آیفون 12 ارائه شده است. ماژول مگنتی قدرتمندی با استفاده از مگ سیف دستگاه را در جای خود قرار می‌دهد در حالی که دید مناسبی در حالت افقی یا عمودی به کاربر ارائه می‌دهد.

قابل ذکر است که هولدر بلکین با قیمت 39.95 دلار و شارژر بی‌سیم یا Boost Charge Pro با قیمت 149.99 دلار به فروش خواهد رسید. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت