لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دیجی‌تایمز: مک بوک ۱۴ و ۱۶ اینچ در سپتامبر ۲۰۲۱ آماده عرضه می‌شوند

دیجی‌تایمز: مک بوک ۱۴ و ۱۶ اینچ در سپتامبر ۲۰۲۱ آماده عرضه می‌شوند

خبرگزاری دیجی‌تایمز طی گزارشی جدید ادعا کرده که شرکت اپل در جریان رویداد سپتامبر ۲۰۲۱ خود از مک بوک ۱۴ و ۱۶ اینچ رونمایی خواهد کرد.

این خبرگزاری تاکیید کرده که مک بوک ۱۴ و ۱۶ اینچ قرار است مجهز به نمایشگر Mini LED به همراه طراحی کاملا متفاوت، درگاه‌های جدید و پردازنده سریع‌تر از پروژه اپل سیلیکون باشد. این خبرگزاری تاکیید کرده که این محصولات در سپتامبر ۲۰۲۱ آماده معرفی و عرضه می‌شوند که به معنای آن است که احتمالا همزمان با محصولات جدید شرکت اپل نظیر آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ از راه خواهند رسید. این موضوع می‌تواند به معنای آن باشد که سپتامبر ۲۰۲۱ یکی از شلوغ‌ترین و پرکارترین دوره‌های زمانی برای شرکت اپل است و این کمپانی از همین حالا در حال برنامه‌ریزی و آماده‌سازی تعداد زیادی از محصولات است.

تا پیش از این مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ تاکیید کرده بود که شرکت اپل تا پیش از پاییز سال ۲۰۲۱ اقدامی برای رونمایی از محصولات جدید نمی‌کند. گورمن هفته گذشته با بیان این موضوع در یک مصاحبه اینترنتی تاکید کرد که شایعات مربوط به عرضه مک بوک و ایرپاد ۳ صحیح هستند، اما این محصولات به هیچ وجه تا پیش از پاییز، یعنی سپتامبر ۲۰۲۱ آماده عرضه نخواهند شد.

با توجه به این موضوع می‌توان پیش‌بینی کرد که اپل دست کم چهار رده محصول را در سپتامبر عرضه می‌کند که شامل اپل واچ سری ۷، آیفون ۱۳ و مک بوک ۱۴ و ۱۶ اینچی خواهند بود.

شرکت اپل البته برای یک کنفرانس دیگر نیز برنامه‌های ویژه‌ای دارد که احتمالا طی آن اقدام به رونمایی از محصولات دیگری نظیر ایرپاد ۳ در کنار محصولات دیگر مثل آیپدها خواهد کرد. البته برخی از تحلیلگران اعلام کرده‌اند که تا پایان سال ۲۰۲۱ خبری از آیپد پروی جدیدتر نخواهد بود و کنفرانس اکتبر مربوط به رونمایی از آیپد‌های مینی و موارد دیگر خواهد بود.

گفتنی است که کنفرانس سپتامبر معمولا در هفته‌های پایانی ماه شهریور هر سال برگزار می‌شود که زمان تعیین شده برای معرفی آیفون‌ها و اپل واچ است که البته امسال احتمالا شاهد معرفی مک بوک‌ها نیز در جریان‌ آن خواهیم بود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت