لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آیپد پرو ۲۰۲۳ مجهز به نمایشگر بزرگتر است

آیپد پرو ۲۰۲۳ مجهز به نمایشگر بزرگتر است

شرکت اپل احتمالا تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۳ یا سال‌های پس از آن اقدام به تولید آیپد پرو با نمایشگر بزرگ‌تر کند. آیپد پرو ۲۰۲۳ احتمالا با نمایشگر بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ تولید و عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارشی که اخیرا مارک گورمن تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ منتشر کرده، مشخص شده که این شرکت در تلاش است تا ایده‌های مربوط به تولید آیپدهای بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ را بررسی کند و در سال‌های اینده آن را اجرایی کند.

گورمن اعلام کرده که به اطلاعات دست یافته که آن اپل یک تیم طراحی شامل مهندس‌ها را برای بررسی مزیت‌های آیپد‌های بزرگتر تشکیل داده است. این تیم چند سالی است که تشکیل شده و به دور از سروصدای خبری در حال انجام فعالیت‌های ویژه برای بررسی در مورد طراحی و تولید محصولات جدید است. گورمن البته تاکید کرده که عرضه چنین محصولی در سال ۲۰۲۲ بعید خواهد بود و اپل احتمالا دو سال با عرضه چنین محصولی به بازار فاصله دارد. علاوه بر گورمن، Deby Wu یکی دیگر از تحلیلگران حوزه اپل نیز اعلام کرده که شرکت اپل در حال کار روی پنل‌های پشتی شیشه‌ای برای آیپد است و احتمالا از طریق آن تصمیم دارد تا سیستم شارژ بی‌سیم مشابه با آیفون‌ها را آماده عرضه در آیپد پرو کند.

با توجه به این موضوع می‌توان پیش بینی کرد که شرکت اپل آیپد پرو با سایز ۱۶ اینچ را به عنوان یک معادل لمسی مشابه با مک بوک پرو را آماده عرضه به بازار می‌کند. اپل تا پیش از این و در سال ۲۰۱۹ با توسعه ایپد او اس به عنوان یک سیستم عامل مستقل برای آیپدها نشان داد که تصمیم به توسعه سری محصولات آیپد با یک هویت یکتا دارد و تلاشی برای ادغام مک با نمایشگر لمسی نخواهد کرد. در این میان، به نظر می‌رسد که شرکت اپل در تلاش است تا آیپد پروهای آینده را با همان اندازه مشابه با مک بوک‌ها آماده عرضه به بازار کند.

علاوه بر این دو تحلیلگر بلومبرگ ادعا کرده‌اند که شرکت اپل در تولید آیپد پرو ۲۰۲۲ تلاشی در زمینه عرضه سیستم شارژ بی‌سیم نخواهد کرد. با این حال این شرکت در تلاش است تا در سال‌های بعدی این فناوری را برای بهبود روند کاربری آیپدها مورد استفاده قرار دهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت