لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل روز جهانی رقص را با یک چالش جدید تناسب اندام گرامی داشت

اپل روز جهانی رقص را با یک چالش جدید تناسب اندام گرامی داشت

اپل در روز جهانی رقص از طریق اپلیکیشن فیتنس پلاس یک چالش جدید را به راه انداخته اشت. این چالش فعالیت متمرکز بر رقص را ارائه می‌کند که از پنجشنبه 29 آوریل شروع می‌شود.

صاحبان اپل واچ می‌توانند چالش روز جهانی رقص را با 20 دقیقه تمرین رقص یا بیشتر از طریق اپلیکیشن Workout به انجام برسانند.

همچنین اپلیکیشن اپل فیتنس پلاس یک گروه تمرین رقص با برخی مربیان حرفه‌ای دارد که به مدت 20 تا 30 دقیقه به روال عادی ارائه می‌کند و شامل مجموعه‌ای از رقص‌های هیپ هاپ، R&B و آهنگ‌های نوستالژی پر فروش و موارد بیشتر است.

کاربران می‌توانند با رقص کاردیو کالری سوز مثل هیپ هاپ و لاتین، تمرین شاد و پرتحرکی داشته باشند. در برخی از تمرینات Fitness+ Dance، با هر آهنگ جدید مراحل رقص تغییر کرده تا یک تجربه سرگرم کننده و شاد به کاربر ارائه کند.

سایر تمرینات منجر به یک برنامه روتین کامل و یک رقص هیجان انگیز می‌شود که احساس حرفه‌ای بودن به کاربر می‌دهد.

قابل ذکر است که کاربران می‌توانند به برنامه‌های رقص اپل فیتنس پلاس و سایر محتواهای فیتنس پلاس با اشتراک 9.99 دلار ماهیانه (79.99 دلار سالیانه) دسترسی داشته باشند، اما چالش فعالیت را می‌توانند با هر برنامه رقص موجود در اپلیکیشن Workout در اپل واچ انجام داده و کامل کنند.

کاربرانی که در این چالش شرکت و آن را انجام دهند، جایزه چالش روز جهانی رقص را دریافت می‌کنند که در بخشAwards در اپلیکیشن فیتنس ذخیره می‌شود. این جایزه به همراه برچسب‌های متحرکی ارائه می‌شود که می‌توان آن را در مسیج‌ها و اپلیکیشن فیس تایم استفاده کرد.

اپل Activity Challenges متفاوتی را طول سال ارائه می‌کند و رویدادهایی مثل Earth Day، Veterans Day، Valentine’s Day، Heart month و موارد دیگری را با اهداف تمرینی برای کاربران اپل واچ جشن می‌گیرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420