لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

نسخه وب پلی استیشن استور آپدیت شد

نسخه وب پلی استیشن استور آپدیت شد

نسخه وب پلی استیشن استور که شامل دسترسی به بازی‌های سیستم‌های قدیمی است ظاهرا به طور کامل حذف نشده و با کمک یک پلاگین مخصوص مرورگر با طراحی جدیدی در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد ماه گذشته سونی نسخه قدیمی وب پلی استیشن استور را که شامل بازی‌هایی برای سیستم‌های قدیمی مثل PS Vita و PS3 بوده را حذف کرده است، اما گیمرها با استفاده از یک پلاگین مخصوص مرورگر می‌توانند بار دیگر به بازی‌های این فروشگاه دیجیتالی دسترسی یابند. این خبر برای طرفداران پلی استیشن بسیار خوشایند است و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

پلاگین از طریق فایرفاکس می‌تواند دسترسی مجدد به نسخه قدیمی وب پلی استیشن را فراهم کند، زیرا در کنار پیمایش آسان‌تر تنها روشی است که می‌توان بازی‌های Vita یا PS3 را بدون استفاده از نرم افزار خود سیستم دانلود یا خریداری کنند. دانلود نسخه قدیمی در لیست انتخابی بسیار آسان بوده و نصب آن سریع انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که سونی قصد داشته که فروشگاه‌های Vita و PS3 را طی چند ماه آینده به طور کامل حذف کند ولی در چند روز گذشته تصمیم خود را لغو کرده و حالا زمان به خصوصی برای بستن آن در نظر ندارد.

همچنین ممکن است فروشگاه PSP در ماه جولای تعطیل شود و انتخاب بازی دیجیتال را مثل سایر فروشگاه‌ها به گیمرها ارائه ندهد.

وقتی تاریخ اصلی تعطیل شدن فروشگاه اعلام شد برخی توسعه دهندگان که مورد توجه بودند نسبت به انتشار به موقع بازی‌ها مطمئن نبودند اما می‌توانند گزینه‌های دیگری برای گیمرها ارائه دهند که به راحتی قابل دسترسیو خریداری است.

حالا که بسته شدن فروشگاه لغو شده لیستی از بازی‌هایی ارائه کرده که کاربران می‌توانند خریداری کنند. این لیست شامل چند بازی مثل Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots است که روی سیستم جدید منتشر نشده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427