لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

ایکس باکس سری ایکس پشتیبانی گسترده‌ای از بازی‌ها خواهد داشت

ایکس باکس سری ایکس پشتیبانی گسترده‌ای از بازی‌ها خواهد داشت

شرکت مایکروسافت چند ماهی است که از ایکس باکس سری ایکس رونمایی کرده است و خصوصیات این محصول را نیز منتشر کرده است. با این حال برخی از اطلاعات مربوط به ایکس باکس سری ایکس هنوز برای بسیاری از کاربران مشخص نشده است.

تا پیش از این شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود که ایکس باکس سری ایکس قرار است به صورت ویژه و منحصر به فرد توسعه پیدا کند که به‌جای یک کنسول بازی، یک کامپیوتر قدرتمند برای اجرای بازی‌های مختلف باشد. بر این اساس فیل اسپنسر مدیر بخش توسعه ایکس باکس و بازی‌های ویدیویی در شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود که تمامی بازی‌های ایکس باکس وان در ایکس باکس سری ایکس قابل اجرا خواهند بود.

در این میان، مشخص شده است که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در توسعه و عرضه ایکس باکس سری ایکس از تمامی بازی‌های ارائه شده در کنسول‌های نسل قبل پشتیبانی کند. بر این اساس، کنسول نسل نهم مایکروسافت نه تنها از بازی‌های ایکس باکس وان، بلکه از بازی‌های ارائه شده در ایکس باکس 360 و نسخه‌های قدیمی‌تر کنسول‌های مایکروسافت نیز پشتیبانی می‌کند.

برخی از خبرهای تائید نشده نیز اعلام کرده‌اند که شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا حتی عناوین اختصاصی عرضه شده در سیستم عامل ویندوز را نیز پشتیبانی کند و آن‌ها را نیز در دستگاه‌های خود اجرا کند. بر این اساس شرکت مایکروسافت به‌طور کامل محدودیت‌های اعمال شده در عرضه کنسول‌ها را برطرف کرده است.

برطرف کردن این محدودیت‌ها تا جایی است که شرکت مایکروسافت تصمیم به عرضه هیچ بازی اختصاصی برای ایکس باکس سری ایکس ندارد و تمامی بازی‌های جدید امکان اجرا در ایکس باکس وان را در کنار نسل نهم کنسول‌های مایکروسافت خواهند داشت. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت