لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل آرکید با هدف رقابت با پلی استیشن نتورک و ایکس باکس لایو توسعه میابد

اپل آرکید با هدف رقابت با پلی استیشن نتورک و ایکس باکس لایو توسعه میابد

 گزارش‌های آماری منتشر شده اخیر حاکی از آن است که تعداد گیمرهایی که از دستگاه‌های همراه استفاده می‌کنند در آمریکا بیست درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

بر اساس نتایج نظرسنجی موسسه نرم افزارهای سرگرم کننده (Entertainment Software Association) بیش از 60 درصد کاربران بازی‌های کراس پلتفرم تمایل به اجرای آن‌ها روی تلفن هوشمند خود دارند. بسیاری از بازی‌های مستقل و خاص دارای نسخه موبایل و نسخه دسکتاپ هستند که کاربران برای اجرای آن‌ها تمایل به استفاده از تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آی او اس و سیستم عامل اندروید دارند.

این موسسه در طی نظر سنجی خود اطلاعات چهار هزار کاربر با متوسط سن 33 سال را دریافت کرده است که نشان می‌دهد که بیش از 20 درصد این کاربران نسبت به سال قبل تمایل بیشتری برای اجرای بازی‌ها در دستگاه‌های همراه دارند. این مسئله باعث می‌شود تا توسعه دهندگان به منظور جلب مخاطبین بیشتر بازی‌های اختصاصی خود را بیشتر برای پلتفرم‌های موبایل توسعه دهند.

در این میان ارائه سرویس‌های بازی نظیر اپل آرکید و سرویس‌های مشابه آن در تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آی او اس و اندروید باعث می‌شود تا کاربران تمایل بیشتری برای خرید بازی‌های مختلف پیدا کنند. شرکت اپل تا پیش از این اعلام کرده بود که برای توسعه و عرضه سرویس اپل آرکید بیش از 500 میلیون دلار هزینه کرده است و امید دارد تا با ارائه بازی‌های مختلف به کاربران درآمد بسیار زیادی کسب کند.

این سرویس در حال حاضر بیش از 100 بازی را برای آیفون، آیپد، کامپیوترهای مک و اپل تی وی آماده عرضه کرده‌اند و قرار است کاربران امکان دسترسی به آن را از طریق کارت‌های اعتبار و شارژ اپل آیدی از طریق گیفت کارت اپل داشته باشند. به طور کل اپل تصمیم دارد تا با ارائه این سرویس به کاربران خود با سرویس‌های بزرگ‌تر نظیر پلی استیشن پلاس و ایکس باکس لایو رقابت کند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت