لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مقایسه باتری آیفون ایکس در برابر تلفن‌های هوشمند دیگر

مقایسه باتری آیفون ایکس در برابر تلفن‌های هوشمند دیگر

 یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید یک تلفن هوشمند، ظرفیت باتری آن است. در این میان آیفون ایکس یکی از خاص‌ترین و گران قیمت‌ترین تلفن‌های هوشمند است و از همین لحاظ باتری آیفون ایکس از مهم‌ترین مواردی است که پیش از خرید این محصول باید مورد بررسی قرار بگیرد.

در مقایسه باتری آیفون ایکس با دیگر آیفون‌ها، وب سایت رسمی اپل اطلاعات مفیدی به کاربران ارائه داده است. اپل اعلام کرده که باتری آیفون ایکس دو ساعت بیشتر از آیفون 7 دوام میاورد که از لحاظ تئوری باید بتواند تا 12 ساعت برای استفاده مداوم از اینترنت و 60 ساعت برای پخش موسیقی از طریق هندزفری بی‌سیم پاسخگو باشد.

البته لازم به یادآوری است که این مدت زمان، تنها در صورت قرار گرفتن آیفون ایکس در شرایط ایده آل امکان پذیر است. در این شرایط باید 50 درصد از نور صفحه نمایش روشن باشد و دستگاه به شبکه اینترنت وای فای متصل باشد.

آیفون ایکس یکی از پرظرفیت‌ترین باتری‌ها را در مقایسه با دیگر تلفن های هوشمند اپل دارد. ظرفیت باتری آیفون ایکس 2716 میلی آمپر ساعت است. البته باید به یاد داشت که بیشترین ظرفیت باتری در میان آیفون‌ها متعلق به آیفون 7 پلاس با ظرفیت 29000 میلی آمپر ساعت است.

ظرفیت باتری آیفون ایکس با توجه به نمایشگر کم مصرف اولد و بهینه سازی‌های نرم افزاری و سخت افزاری اپل، دوام بسیار مناسبی در مقایسه با دیگر دستگاه‌ها دارد. این در حالی است که بسیاری از تلفن‌های هوشمند اندرویدی با ظرفیت باتری 3000 میلی آمپر ساعت تولید می‌شوند.

در تست‌های انجام شده، مشخص شده که باتری 2716 میلی آمپر ساعتی آیفون ایکس با وجود ظرفیت کمتر، کاربرد بهتری نسبت به دیگر دستگاه‌های اندرویدی نیز دارد. در این میان، قابلیت‌های خاص این تلفن هوشمند، نظیر فیس آیدی، تا حدودی باعث افزایش مصرف انرژی در دستگاه می‌شوند. بر همین اساس، اگر این قابلیت را در آیفون ایکس خاموش کنیم، دوام باتری دستگاه بسیار بیشتر از تلفن‌های هوشمند اندرویدی خواهد شد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت