لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آیفون‌های جدید زودتر از آنچه انتظار می‌رود معرفی خواهند شد

آیفون‌های جدید زودتر از آنچه انتظار می‌رود معرفی خواهند شد

 گزارش‌های جدید منتشر شده حاکی از آن هستند که اپل تصمیم دارد تا زودتر از آنچه تحلیلگران انتظار دارند، آیفون‌های جدید را معرفی کند و آن‌ها را به بازار عرضه کند.

تا پیش از این، اطلاعات جدیدی از کمیسیون اقتصادی اوراسیا منتشر شد که در آن مشخص شده بود که اپل حداکثر تا دو ماه دیگر از برخی مدل‌های آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند. اما حالا وب سایت فرانسوی Consomac اطلاعات بیشتری از این محصولات منتشر کرده است.

وب سایت فرانسوی یاد شده از مدل‌های جدیدی سخن به میان آورده که تا به امروز در مجموعه محصولات اپل وجود نداشته است. این مدل‌ها شامل A192، A1921، A1984، A2097، A2098، A2099، A2101، A2103، A2104، A2105 و A2106 می‌شوند که تا به امروز محصولاتی با این شماره مدل‌ها توسط اپل به بازار نیامده است.

با وجود این اطلاعات، همچنان تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در جریان کنفرانسی در ماه سپتامبر سال جاری میلادی از مدل‌ها جدید آیفون رونمایی می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که بخشی از سری آیفون‌های جدید زودتر از موعد در نظر گرفته شده و تا پیش از شهریور رونمایی بشوند.

از ابتدای سال جاری میلادی، مینگ چی کو تحلیلگر KGI securities بر این باور بوده است که اپل از سه مدل آیفون با سایزهای 5.8، 6.1 و 6.5 اینچ رونمایی می‌کند که دو مدل از آن‌ها مجهز به نمایشگر اولد و مدل 6.1 اینچی مجهز به نمایشگر ال سی دی خواهد بود.

علاوه بر ادعای فوق، تحلیلگر KGI به‌تازگی اعلام کرده که مدل 6.1 اینچ از مجموعه آیفون‌های جدید دو در حالت تک سیم کارت و دو سیم کارت تولید می‌شود که به احتمال زیاد زودتر از رویداد ماه سپتامبر رونمایی و عرضه خواهند شد. بر همین اساس، انتظار آن می‌رود که اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان WWDC 2018 از آیفون‌های ارزان قیمت خود در دو مدل تک سیم و دو سیم کارت با نمایشگر ال سی دی با سایز 6.1 اینچ رونمایی کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت