لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آپدیت جدید دراپ باکس با قابلیت پشتیبانی از درگ اند دراپ برای آی او اس منتشر شد

آپدیت جدید دراپ باکس با قابلیت پشتیبانی از درگ اند دراپ برای آی او اس منتشر شد

 آپدیت جدید اپلیکیشن ذخیره سازی ابری دراپ باکس امروز با قابلیت پشتیبانی از درگ اند دراپ برای سیستم عامل آی او اس منتشر شد.

نسخه 92.2 اپلیکیشن دراپ باکس از همین حالا در اپ استور ارائه شده است و کاربران آیپد پروها می‌توانند با دریافت آن از قابلیت‌های جدید در این نسخه بهره‌مند شوند. در کنار قابلیت یاد شده، کاربران می‌توانند از این پس به صورت تمام صفحه در میان فایل‌های ذخیره شده در دراپ باکس خود جست و جو کنند.

این قابلیت به این منظور ارائه شده است تا کاربران برای مشاهده اطلاعات کامل یک فایل، نیازی به استفاده از نرم افزارهای دیگر نداشته باشند. تا پیش از این، اطلاعات فایل‌هایی که با نام‌های طولانی در دراپ باکس ذخیره می‌شدند، به صورت کامل در اپلیکیشن نشان داده نمی‌شد. اما حالا به لطف آپدیت جدید، کاربران دیگر نیازی به باز کردن حساب ذخیره سازی ابری خود در مرورگر اینترنت ندارند و می‌توانند به صورت مستقیم به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

قابلیت درگ اند دراپ از این پس به کاربران آیپد پروها کمک می‌کند تا فایل‌ها و فولدرها را با اشاره‌های خاص از دراپ باکس به دیگر اپلیکیشن‌ها انتقال دهند. پشتیبانی از درگ اند دراپ در زمان عرضه آی او اس 11 به دستگاه‌های همراه اپل اضافه شده بود. اما حالا دراپ باکس حدود شش ماه پس از عرضه نسخه نهایی آی او اس 11، این امکان را در اپلیکیشن اختصاصی خود آورده است.

نسخه جدید اپلیکیشن دراپ باکس همچنین امکان ارائه دسترسی فایل‌ها را به دیگر کاربران نیز می‌دهد. کاربران این اپلیکیشن از این پس می‌توانند با سرعت بیشتری دسترسی‌ها به فایل‌های مختلف را به دیگر کاربران بدهند.

آخرین تغییر ارائه شده در نسخه جدید دراپ باکس همچنین شامل پشتیبانی هر چه بهتر از سیستم ویرایش و ادیت فایل‌های نوشتاری می‌شود. بر همین اساس، نسخه جدید دراپ باکس می‌تواند با سرعت و دقت بیشتری فایل‌های تکست را ویرایش کند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت