لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

داشبورد ایکس باکس وان در آپدیت جدید تغییر کرد

داشبورد ایکس باکس وان در آپدیت جدید تغییر کرد

شرکت مایکروسافت به تازگی طراحی جدیدی را برای سری کنسول‌های ایکس باکس وان منتشر کرده است و تغییرات مهمی را در این کنسول اعمال کرده است.

بخش داشبورد و طراحی کل رابط کاربری صفحه هوم به طور کامل در این نسخه تغییر کرده است و با استفاده زا طراحی فلوئنت بهینه سازی شده‌اند.

این رابط کاربری در مرحله تست و بررسی قرار دارد و در آینده نزدیک قرار است به صورت عمومی آماده عرضه به‌تمامی کاربران شود. این رابط کاربری جدید مجموعه‌ای از ستون‌ها و ردیف‌ها را در خود جای داده که موارد مختلف را در خود نشان می‌دهد.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند موارد نشان داده شده در این ردیف و ستون‌ها را مشاهده و مورد بررسی قرار دهند و از آن طریق صفحه شخصی خود را برای کنسول بازی بسازند.

این آپدیت احتمالاً تا ماه آوریل به صورت نهایی همراه با آپدیت جدید ویندوز 10 آماده عرضه می‌شود که رابط کاربری ویژه‌ای را به دستگاه‌های توسعه داده شده توسط مایکروسافت می‌دهد. با این حال شرکت مایکروسافت ممکن است این به روز رسانی را به صورت تدریجی برای برخی از کشورها منتشر کند و به کاربران امکان دسترسی به آن را بدهد.

مایکروسافت همچنین آیکون‌ها، تنظیمات، دموها، و موارد دیگر را در این رابط کاربری تغییر داده است که در اندروید، آی او اس و ویندوز 10 در اپلیکیشن ایکس باکس و اتصال این محصولات به کنسول را ارائه می‌دهد. این به روز رسانی احتمالاً اطلاعات بیشتری از پروژه ایکس کلاود ارائه می‌دهد و قابلیت‌های بیشتری از این سرویس جدید شرکت مایکروسافت را به تصویر خواهد کشید. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت