لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اینستاگرام اپلیکیشن اپل واچ خود را حذف کرد

اینستاگرام اپلیکیشن اپل واچ خود را حذف کرد

 شبکه اجتماعی اینستاگرام دیگر دارای اپلیکیشن اختصاصی برای اپل واچ نیست. وب سایت The Verge به صورت رسمی امروز اعلام کرد که نسخه 39.0 اپلیکیشن اینستاگرام برای تلفن‌های هوشمند آیفون با یک لاگ تغییرات کوتاه ارائه شده است که در آن علاوه بر بهبود مشکلات نرم افزاری، نسخه اپل واچ این شبکه اجتماعی نیز حذف شده است.

دلیل اصلی اقدام اینستاگرام برای این کار به طور واضح مشخص نیست. با این حال بسیاری از تحلیلگران ادعاهایی را در مورد آن مطرح کرده‌اند. بر اساس ادعای وب سایت 9to5mac اینستاگرام به دلیل محدودیت‌های جدید اپل، توان توسعه اپلیکیشن خود برای اپل واچ را نداشته است.

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن‌هایی بود که از زمانی که اپل هنوز اجازه نصب اپلیکیشن‌های متفرقه را به کاربران اپل واچ نداده بود، روند توسعه‌اش شروع شده بود. این اپلیکیشن از زمان عرضه WatchKit 1.0 شروع شده بود. اما حالا توسعه دهندگان آن تصمیم گرفته‌اند تا به صورت کامل پشتیبانی از این اپلیکیشن را در سیستم عامل واچ او اس متوقف کنند.

اقدام اخیر اینستاگرام به صورت هم‌زمان با تصمیم توسعه دهندگان دیگر شرکت‌های مختلف نظیر گوگل، آمازون و توییتر برای حذف اپلیکیشن‌های اختصاصی خود از اپل واچ صورت گرفته است. محدودیت‌های اخیر اپل؛ به توسعه دهندگان اعلام می‌کنند که بیشتر کاربری اپلیکیشن‌های آن‌ها باید روی نمایش اعلان‌ها و مسائلی از این دست متمرکز باشد.

همین مسئله باعث شده تا بسیاری از اپلیکیشن‌ها توان ارائه محتوای اختصاصی خود را روی ساعت هوشمند نداشته باشند و تصمیم به حذف نسخه اپل واچ خود از اپ استور بگیرند.

با توجه به محدودیت‌های اخیر اعمال شده برای اپلیکیشن‌های توسعه داده شده برای اپل واچ، پیش بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک شاهد کاهش تعداد اپلیکیشن‌های ارائه شده در ساعت هوشمند اختصاصی اپل باشیم. اپل با اقدام این کار تصمیم دارد تا پلفترم و کاربری اپل واچ را از آیفون‌ها و آیپدها جدا نگه دارد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت