لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

فروش پلی استیشن 4 به خاطر معرفی نسل بعدی کنسول‌های سونی کاهش یافت

فروش پلی استیشن 4 به خاطر معرفی نسل بعدی کنسول‌های سونی کاهش یافت

 سونی به تازگی گزارش مالی درآمد خود در طول سه ماهه پایانی سال 2019 میلادی را منتشر کرده است که طی آن مشخص شده فروش پلی استیشن 4 به خاطر انتظار نسل بعدی کنسول‌های سونی، کاهشی چشم گیر داشته است.

سونی اعلام کرده که میزان فروش پلی استیشن 4 تا 25 درصد کاهش داشته است و این شرکت تنها در فصل تعطیلات پایان سال 2019 میلادی 6.1 میلیون از کنسول‌های بازی خود را به فروش رسانده است. فروش کلی پلی استیشن 4 در سال 2019 نیز برابر 108.9 میلیون واحد بوده است؛ با این حال سونی امسال کمترین میزان فروش کنسول‌های بازی را از سال 2013 در فصل تعطیلات تجربه کرده است.

شرکت سونی اعلام کرده که این مسئله باعث شده تا درآمد این شرکت در سال 2019 میلادی 20 درصد کاهش داشته باشد و به 158.5 میلیارد ین برسد.

البته مدیران این شرکت بابت این مسئله ابراز نارضایتی نکرده‌اند و اعلام کرده‌اند که این مسئله به صورت مشخص به نزدیک شدن زمان معرفی و عرضه پلی استیشن 5 مربوط است. این شرکت پیش بینی کرده که کاهش فروش پلی استیشن 4 نشان دهنده آن است که بسیاری از خریداران و کاربران خود را برای معرفی و عرضه نسل بعدی کنسول‌های بازی این شرکت آماده کرده‌اند و دیگر ظرفیت لازم برای فروش انبوه پلی استیشن 4 همانند سابق وجود ندارد.

با این حال سونی تا پیش از این افت 3 درصدی درآمد خود را به خاطر معرفی پلی استیشن 5 پیش بینی کرده بود که این مسئله تا حدودی باعث نگرانی سهام داران این شرکت شده است. با این حال به نظر می‌رسد که کاهش بیش از اندازه فروش پلی استیشن 4 نشان از استقبال بی سابقه از پلی استیشن 5 در ماه‌های آینده دارد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت