Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/avlcore/public_html/mag/wp-content/plugins/wp-favorite-posts/wp-favorite-posts.php on line 129
رویداد هفتم فروردین اپل به صورت زنده پخش نخواهد شد! 【ℕICMag】

لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

رویداد هفتم فروردین اپل به صورت زنده پخش نخواهد شد!

رویداد هفتم فروردین اپل به صورت زنده پخش نخواهد شد!

 بر اساس ادعای منابع رسمی، رویداد هفتم فروردین اپل به صورت زنده پخش نخواهد شد. بر همین اساس شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که رویداد هفتم فروردین (معادل بیست و هفتم مارس) به صورت زنده و از طریق اینترنت پخش نمیشود و تنها افراد حاضر در این رویداد می‌توانند از رخ دادهای این رویداد به صورت لحظه‌ای آگاه شوند.

اپل از دو روز پیش اپلیکیشن Events در اپل تی وی را به‌روزرسانی کرده است و در طی آن دعوت نامه ویژه رویداد هفتم فروردین را منتشر کرده است. با این حال در توضیحات دعوت‌نامه رویداد هفتم فروردین اپل نوشته شده است که هیچ ویدیویی به صورت رسمی و در لحظه، از طریق اینترنت منتشر نخواهد شد.

لازم به یادآوری است که با وجود عدم وجود پخش زنده در این رویداد، خبرنگاران و افراد حاضر در این رویداد همچنان خواهند توانست از طریق شبکه‌های اجتماعی و از جمله آن‌ها توییتر، علاقه‌مندان را از اتفاق‌های این رویداد با خبر کنند.

رویدادهای اپل به طور معمول از طریق منابع رسمی این کمپانی به صورت زنده و از طریق اینترنت پخش می‌شوند. با این حال مدیران این کمپانی تصمیم گرفته‌اند تا رویداد هفتم فروردین اپل را به صورت زنده پخش نکنند. در عین حال هنوز معلوم نیست که دلیل اصلی این اقدام چیست با این حال به نظر می‌رسد که اپل با انجام این کار، تصمیم دارد تا خبرنگاران بیشتری را به حضور در این مراسم تشویق کند.

گفتنی است که اپل از سال 2012 تا کنون هیچ رویدادی با محوریت مسائل آموزشی برگزار نکرده است و همین مسئله می‌تواند به‌عنوان نشانه‌ای از اهمیت این رویداد در سال 2018 میلادی به حساب آید.

بر اساس گمانه زنی‌ها اپل تصمیم دارد تا در جریان این رویداد، از محصولاتی ارزان قیمت نظیر مک بوک‌های 800 دلاری و سری جدید آیپدهای 9.7 اینچی رونمایی کند. البته هنوز معلوم نیست که اپل تصمیم دارد در جریان این رویداد از آیفون 6.1 اینچی با نمایشگر ال سی دی نیز رونمایی کند یا تصمیم به رونمایی از این محصول در رویدادهای آتی سال جاری میلادی دارد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت