لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

هشدار سونی در مورد گران شدن قیمت پلی استیشن 4

هشدار سونی در مورد گران شدن قیمت پلی استیشن 4

 شرکت سونی به تازگی اعلام کرده که در صورت ادامه افزایش تعرفه‌های مالیاتی برای واردات محصولات تولید شده در چین، قیمت پلی استیشن 4 را در بازار آمریکا افزایش می‌دهد.

شرکت سونی به تازگی گزارش مالی جدید خود را منتشر کرده است که طی آن مشخص شده که پس از اعمال قانون افزایش تعرفه‌های مالیاتی واردات محصولات تولید شده در کشور چین از طرف دولت آمریکا، این شرکت با بحران‌های زیادی در بازار آمریکا مواجه شده است و در صورت ادامه داشتن این روند تصمیم دارد تا قیمت کنسول‌های بازی خود را در کشور آمریکا افزایش دهد.

بر اساس گزارش جدید وال‌استریت ژورنال، شرکت ژاپنی سونی همانند اپل فرایند تولید انبوه بسیاری از محصولات خود را به کارخانه‌های چینی واگذار می‌کند که این مسئله باعث شده تا محصولات این شرکت نیز مشمول قانون جدید دولت آمریکا شود.

وال‌استریت ژورنال اعلام کرده که سونی تنها شرکتی نیست که بابت افزایش تعرفه‌های مالیاتی تصمیم به افزایش قیمت محصولات خود در بازار آمریکا دارد؛ بلکه بسیاری از شرکت‌های دیگر نظیر مایکروسافت، نینتندو و اپل در صورت ادامه داشتن این روند تصمیم به افزایش قیمت محصولات خود در بازار این کشور خواهند گرفت.

با وجود این مسئله بسیاری از شرکت‌های مهم نظیر نینتندو و اپل برای دور زدن برخی از این تعرفه‌های مالیاتی تصمیم به خروج خط تولید برخی از محصولات خود از چین گرفته‌اند تا تعرفه‌های مالیاتی روی فروش محصولات آن‌ها در بازار آمریکا تأثیر نگذارد.

در صورت رخ دادن ادعای وال‌استریت ژورنال و افزایش قیمت کنسول پلی استیشن 4 در بازار آمریکا، پیش بینی می‌شود که قیمت پلی استیشن 4 با ریجن آمریکایی در بازار جهانی و از جمله آن‌ها ایران نیز افزایش پیدا کند و کاربران برای خرید این محصول باید هزینه بیشتری را نسبت به گذشته پرداخت کنند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت