لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

شروع فرایند تولید پلی استیشن 5 تائید شد

شروع فرایند تولید پلی استیشن 5 تائید شد

شرکت سونی به تازگی از چند روش مختلف خبر فعالیت خود در زمینه تولید و عرضه پلی استیشن 5 را تائید کرده است.

این کمپانی از یک طرف با انتشار لیستی از آگهی‌های استخدام درخواست افرادی را کرده است که در زمینه توسعه سخت افزاری یک کنسول جدید تخصص دارند. بر این اساس مشخص شده که این کمپانی در مرحله ابتدایی برای توسعه سخت افزاری پلی استیشن 5 قرار دارد و در آینده نزدیک پروژه تولید و عرضه این محصول را شروع خواهد کرد.

بر اساس این خبر می‌توان به این نتیجه رسید که سونی در حال حاضر پروژه تولید و عرضه پلی استیشن 5 را در اختیار تیم تحقیق و توسعه خود قرار داده است و در آینده نزدیک تصمیم دارد تا این محصول را آماده عرضه به بازار کند.

از طرف دیگر شرکت سونی یک نظرسنجی در میان کاربران خود راه انداخته از آن‌ها خواسته تا در مورد قابلیت‌های ارائه شده در پلی استیشن 5 نظر بدهند. سونی می‌خواهد بداند که کاربران و گیمرها چه توقعی از پلی استیشن 5 دارند و این کنسول برای آماده سازی و عرضه به بازار جهانی باید دارای چه قابلیت‌ها و استانداردهایی باشد.

پیش بینی‌های حاکی از آن است که در پلی استیشن 4 علاوه بر افزایش قابلیت‌های سخت افزاری مختلف، قرار است این کنسول مجهز به سیستم‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شود و کمپانی سنی تصمیم دارد تا توسعه کنسول‌های نسل نهم خود قابلیت‌های ویژه‌تری را آماده عرضه به بازار کند.

گفتنی است که تلاش سونی برای عرضه پلی استیشن 5 ممکن است به عنوان نشانه‌ای تلاش دیگر شرکت‌های رقیب نظیر مایکروسافت و نینتندو در زمینه تولید و عرضه کنسول‌های نسل نهمی اختصاصی آن‌ها باشد. بر این اساس، تا پایان سال جاری میلادی می‌توانیم شاهد عرضه پلی استیشن 5 در کنار ایکس باکس نسل جدید در بازار جهانی باشیم. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420