لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

نسخه بتای آپدیت فریم ویر 7.00 پلی استیشن 4 عرضه شد

نسخه بتای آپدیت فریم ویر 7.00 پلی استیشن 4 عرضه شد

 شرکت سونی به تازگی اعلام کرده که آپدیت فریم ویر 7.00 پلی استیشن 4 به مرحله تست‌های بتا رسیده است و در آینده نزدیک آماده عرضه به صورت عمومی می‌شود.

گفتنی است که این آپدیت در حال حاضر در مرحله تست‌های بتا قرار دارد و سونی از کاربران درخواست کرده تا به منظور رفع مشکلات و باگ‌های احتمالی آن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند و قابلیت‌های جدید آن را مورد تست و بررسی قرار دهند.

سونی اعلام کرده که با استفاده از این به روز رسانی کاربران می‌توانند تا 16 نفر به یکدیگر متصل شده و قابلیت پارتی را فعال کنند و از آن طریق اقدام به اجرای بازی‌های گروهی کنند. قابلیت پارتی یکی از مهم‌ترین تغییراتی است که در آپدیت فریم ویر جدید پلی استیشن 4 آماده عرضه شده است.

در آپدیت فریم ویر جدید پلی استیشن 4 بسیاری از مشکلات مربوط به اجرای بازی‌ها با کیفیت اچ دی آر نیز برطرف شده است و کاربران پلی استیشن 4 پرو می‌توانند از این پس بازی‌ها را با کیفیت بیشتر روی کنسول بازی خود اجرا کنند و از کیفیت آن لذت ببرند. گفتنی است که تا پیش از این بسیاری از کاربران با چالش‌های مختلفی درزمینهٔ اجرای بازی‌های با کیفیت مواجه بودند و گزارش ایجاد لگ‌ها و عدم کارکرد دقیق و صحیح کنسول در اجرای بازی را ارسال کرده بودند. سونی در توسعه این نسخه از آپدیت فریم ویر پلی استیشن 4 این مشکلات را حل کرده است تا کاربران بتوانند به صورت سریع و بهینه‌تر از کنسول خود برای اجرای بازی‌ها استفاده کنند.

گفتنی است که مایکروسافت تصمیم دارد تا تغییراتی ویژه را در بخش هویتی و پلی استیشن آیدی ایجاد کند که آپدیت فریم ویر یاد شده پایه‌های نرم افزاری و سخت افزاری این تغییرات را فراهم می‌کند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت