لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپلیکیشن EA Access برای پلی استیشن 4 عرضه شد

اپلیکیشن EA Access برای پلی استیشن 4 عرضه شد

شرکت الکترونیک آرتس پنج سال پس از معرفی و رونمایی از اپلیکیشن EA Access در کنسول ایکس باکس وان توانست این کنسول را برای پلی استیشن 4 آماده عرضه کند.

تا پیش از این و در طول 5 سال گذشته سیاست‌های سونی امکان پشتیبانی و ارائه اپلیکیشن یاد شده را به الکترونیک آرتس نمی‌داد. سونی تلاش داشت تا استودیوهای توسعه دهنده و سازنده بازی‌های کامپیوتری و ویدیویی، از طریق سرویس پلی استیشن استور محتوای مورد نظر خود را به کاربران ارائه دهند.

این مسئله باعث می‌شد تا کاربران هزینه مشخصی را به‌عنوان حق کمیسیون خرید محصولات استودیوهای مختلف به سونی پرداخت کنند که باعث نارضایتی بسیاری از کاربران می‌شد. اما حالا مشخص شده که کاربران از این پس می‌توانند به صورت مستقیم و بدون نیاز به سرویس واسطه سونی بازی‌های مختلف را از طریق اپلیکیشن EA Access دانلود و روی کنسول‌های بازی خود نصب کنند.

البته شرکت سونی تنها در صورتی امکان اجرای بازی‌ها از طریق اپلیکیشن EA Access را به کاربران ارائه می‌دهد که الکترونیک آرتس هزینه مشخص کمیسیون این بازی‌ها را پرداخت کند.

کاربران برای اجرای بازی‌های الکترونیک آرتس در کنسول پلی استیشن 4 می‌توانند به صورت ماهانه 4.99 دلار و به صورت سالانه 29.99 دلار را پرداخت کنند و پس از آن از تمامی بازی‌های ارائه شده توسط این شرکت برای کنسول پلی استیشن 4 استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین بازی‌های ارائه شده برای این کنسول فیفا 2019 است که کاربران می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کمتر از آن به صورت انحصاری استفاده کنند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای خرید لایسنس کامل آن را نخواهند داشت.

سیاست الکترونیک آرتس بر پایه عرضه بازی‌ها به صورت مدت دار و اجاره‌ای آن‌ها است که باعث می‌شود تا کاربران در مدت زمانی مشخص به تمامی بازی‌های این شرکت دسترسی داشته باشند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت