لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل می‌خواهد کیف پولتان را کنار بگذارید!

اپل می‌خواهد کیف پولتان را کنار بگذارید!

شرکت اپل برای بار دیگر رویدادی جدید را برای گسترش کاربران سرویس پرداخت Apple Pay در نظر گرفته است.

این رویداد که با عنوان «کیف پولتان را کنار بگذارید» یا Lose Your Wallet شناخته می‌شود، در دوره‌های زمانی مختلف توسط اپل برگزار می‌شود و طی آن، محصولات چند فروشگاه یا مراکز خریدِ خاص با تخفیف‌های ویژه برای کاربران Apple Pay ارائه می‌شود.

رویداد جدید قرار است تا روز بیست و سوم مارس سال جاری میلادی ادامه داشته باشد که در طی آن کاربران سرویس پرداخت اپل می‌توانند از 14 فروشگاه معتبر در ایالت کالیفرنیا خرید کنند. فروشندگانی که در این رویداد شرکت کرده‌اند، محصولات خود را با تخفیف‌های ویژه 10 تا 50 درصدی برای کاربران ارائه Apple Pay ارائه خواهند داد.

اپل تصمیم دارد تا با برگزاری رویدادهایی از این دست که با عنوان Lose Your Wallet شناخته می‌شود، تعداد کاربران سرویس پرداخت اختصاصی خود را افزایش دهد.

سرویس پرداخت اپل پی به طور مشخص در اکتبر 2014 در کنار آیفون 6 و 6 پلاس معرفی شد. اپل در آن زمان برای اولین بار تلفن‌های هوشمند آیفون را مجهز به سیستم ارتباط نزدیک NFC کرده بود که از طریق آن تصمیم به گسترش سرویس‌های پرداخت همراه داشت. لازم به ذکر است که این سرویس از طریق آیفون‌های جدید، برخی از سری‌های اپل واچ و همچنین مک بوک پروها قابل استفاده و دسترسی است.

تا پیش از این نیز اپل برای گسترش تعداد کاربران و همچنین تراکنش‌های مبتنی بر Apple Pay، پیشنهادهای ویژه‌ای را در نظر گرفته بود که در طی آن برخی از فروشگاه‌ها، کالاها و محصولات خود را با تخفیف‌هایی ویژه ارائه می‌دادند. اپل همچنین برای گسترش این سیستم پرداخت همراه با تعداد زیادی از بانک‌ها در سراسر دنیا همکاری کرده است.

گفتنی است که اولین سرویس پرداخت اپل در خاورمیانه، در کشور امارات ارائه شده است و این کمپانی تصمیم دارد تا سرویس پرداخت همراه خود را همچنان گسترش دهد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت