لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل پنسل نسل 3 احتمالاً با بدنه براق و طراحی جدید تولید خواهد شد

اپل پنسل نسل 3 احتمالاً با بدنه براق و طراحی جدید تولید خواهد شد

گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از تلاش شرکت اپل برای تولید اپل پنسل نسل 3 با طراحی متفاوت و بدنه براق است که احتمالاً برای نسل جدید آیپدهای عرضه شده در سال 2021 آماده کارکرد خواهد بود.

اکانت توییتری Mr White به تازگی شایعاتی را از طریق جدید قلم استایلوس اپل پنسل منتشر کرده است که طی آن مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا از یک بدنه شفاف شبیه به آنچه تا پیش از این در ایرپادها دیده شده استفاده کند و طراحی بدنه این محصولات را به شکلی متفاوت‌تر انجام دهد.

گفتنی است که مستر وایت تا پیش از این اطلاعاتی در مورد تولید یک ایرپاد با بدنه مات نیز منتشر کرده بود که معرفی و عرضه شدن آن‌ها در حال حاضر معلوم نیست. با این حال شرکت اپل احتمالاً از طریق جدید برای تولید اپل پنسل نسل 3 استفاده خواهد کرد و یک محصول جدید با ظاهری متفاوت را خواهیم دید.

اپل پنسل نسل 3 احتمالاً برای کارکرد روی آیپد پرو 2021 و آیپد پرو مینی آماده خواهد بود. برخی از شایعات اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی اقدام به رونمایی از آیپد پرو نسل 5 و آیپد مینی 6 کند که هر یک از آن‌ها دارای قابلیت‌هایی متفاوت خواهند بود که از طریق قلم استایلوس به تعداد آن‌ها اضافه خواهد شد.

گزارش‌های منتشر شده اخیر همچنین حاکی از آن است که آیپد مینی نسل 6 قرار اس با عنوان آیپد پرو مینی یا آیپد مینی پرو آماده عرضه خواهد باشد که احتمالاً از این قلم استایلوس جدید نیز پشتیبانی ویژه خواهد کرد.

این گزارش‌ها در حالی منتشر شده‌اند که شرکت اپل هنوز به صورت رسمی اطلاعاتی از فعالیت خود در زمینه تولید و عرضه این محصولات را ارائه نداده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت