لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

معرفی سرویس اپل وان | چگونه اشتراک اپل وان را دریافت کنیم؟

معرفی سرویس اپل وان | چگونه اشتراک اپل وان را دریافت کنیم؟

اپل در کنفرانس اخیر خود از سرویس اپل وان رونمایی کرد. این سرویس شامل چند باندل اشتراک اپل وان است که در کنار سایر محصولات اپل معرفی شده که خدمات به صرفه و اقتصادی را به کاربران ارائه می‌دهد.

این بسته جدید امکان استفاده از سرویس چندگانه اپل را برای مدت یک ماه در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید یک باندل اپل وان می‌توانید صرفه جویی قابل توجهی نسبت به خرید تک‌تک این سرویس‌ها داشته باشید.

تعرفه اشتراک اپل وان

سرویس اپل وان شامل سه نوع خدمات شخصی، خانوادگی و ویژه است که توضیح آن‌ها در ادامه آمده است:

  • اپل وان شخصی: شامل اپل موزیک، اپل تی وی پلاس، اپل آرکید و ۵۰ گیگا بایت فضای آیکلود است. قیمت این بسته ۹۵/۱۴ دلار ماهیانه است.
  • اپل وان خانوادگی: شامل اپل موزیک، اپل تی وی پلاس، اپل آرکید و ۲۰۰ گیگابایت فضای آیکلود است. قیمت آن ۹۵/۱۹ دلار ماهیانه است که به صورت مشترک توسط ۶ نفر اعضای خانواده قابل استفاده است.
  • اپل وان ویژه: شامل اپل موزیک، اپل تی وی پلاس، اپل آرکید، ۲ ترابایت فضای آیکلود، اپل نیوز پلاس و اپل فیتنس پلاس است که قیمت آن ماهیانه ۹۵/۲۹ دلار بوده و توسط ۶ نفر اعضای خانواده به صورت مشترک استفاده می‌شود.

برتری‌های استفاده از اپل وان

استفاده از طرح شخصی به شما امکان پس انداز ماهیانه ۶ دلار را می‌دهد؛ زیرا نسبت به خرید هر کدام از خدمات به تنهایی بسیار مقرون به صرفه است. به همین ترتیب طرح دوم یا خانوادگی ۸ دلار صرفه جویی ماهیانه و طرح سوم یا ویژٓه که شامل طیف وسیعی از خدمات اپل است، پس انداز ماهیانه ۲۵ دلار را به ارمغان خواهد آورد.

طرح سوم یا ویژه تنها طرح اپل است که به شما اجازه می‌دهد تا از خدماتاپل فیتنس پلاس یا سرویس آموزشی جدید بر پایه تناسب اندام بهره‌مند شویدو قرار است تا پایان ۲۰۲۰ عرضه شود. برنامه فیتنس پلاس با جمع آوری اطلاعاتی که اپل واچ فراهم می‌کند تمرین‌ها ارائه می‌دهد که روی آیفون، آیپد یا اپل تی وی قابل دیدن است.

مشتریانی که یکی از طرح‌های بسته اشتراک اپل وان را خریداری می‌کنند، در صورت نیاز می‌توانند بر طبق فاین پرینت در وب‌سایت اپل وان فضای آیکلود بیشتری را اضافه کنند.

سرویس باندل اپل وان در پاییز امسال عرضه می‌شود. اپل با عرضه این بسته جدید، نه تنها موجب رضایت خاطر مشتریان فعلی خود می‌شود بلکه با ارائه ویژه این باندل به افرادی که برای اولین بار است از خدمات اپل استفاده می‌کنند، گام جدیدی در جهت جذب مشتریان بیشتری برداشته است. در صورتی که قبلاً از خدمات اپل استفاده نکرده‌اید یک ماه استفاده از اشتراک رایگان را به شما تقدیم می‌کند.

خرید سرویس اپل وان

برای خرید اپل وان می‌توانید ابتدا با استفاده از گیفت کارت اپل اقدام به شارژ اپل آیدی خود کنید و از شارژ انجام شده برای خرید اشتراک اپل وان استفاده کنید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت