لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل به گلکسی‌ها پاسخ خواهد داد

اپل به گلکسی‌ها پاسخ خواهد داد

 یکی از مهم‌ترین خصوصیاتی که سامسونگ در معرفی نسل‌های اخیر پرچم‌داران تلفن‌های هوشمند گلکسی روی آن تأکید زیادی داشته است، میزان رم بسیار بالای آن‌ها بوده است.

گلکسی نوت 8، گلکسی اس 9 و نسخه پلاس آن همگی با مقدار حافظه رم بیشتر از 3 گیگابایت تولید شده‌اند و همین مسئله باعث شده تا سامسونگ اعلام کند که محصولات این کمپانی توان و بازدهی بیشتری در اجرای اپلیکیشن‌ها به صورت هم‌زمان نسبت به آیفون‌ها دارند. برای مثال، گلکسی نوت 8 با 6 گیگابایت رم تولید شده است. این در حالی است که اپل در ساخت آیفون‌های جدید نظیر آیفون ایکس و آیفون 8 پلاس تنها از سه گیگابایت رم استفاده کرده است.

با وجود اینکه بسیاری از تحلیلگران و وب سایت‌های بررسی کننده تلفن‌های هوشمند اعلام کرده‌اند که آیفون‌های جدید با تجهیز به سه گیگابایت رم، هرگز مشکلی در بازدهی نداشته‌اند، اپل به احتمال زیاد تصمیم دارد تا در سال جدید، آیفون‌های خود را با مقدار رم بیشتری تولید کند.

شایعات پیشین تأکید می‌کردند که اپل در سال 2018 سه مدل آیفون جدید را معرفی می‌کند که در میان آن‌ها یک مدل آیفون 6.1 اینچ با قیمت پایه ارزان‌تر از دیگر مدل‌های مشابه وجود خواهد داشت. همین مسئله باعث شده تا پیش بینی‌های اخیر حاکی از آن باشند که اپل در سال جدید تصمیم به تولید آیفون ارزان قیمت با حداقل میزان رم 3 گیگابایت خواهد داشت.

علاوه بر این، آیفون‌های 5.8 اینچ و آیفون 6.5 اینچ که به عنوان پرچم‌داران آیفون امسال معرفی می‌شوند، به ترتیب 4 و 6 گیگابایت حافظه اجرایی رم خواهند داشت که برای انجام کارهای مالتی تسکینگ بهتر از گذشته کار خواهند کرد.

گفتنی است که تست‌ها و بنچ مارک‌های انجام شده نشان داده‌اند که آیفون‌هایی که با 3 گیگابایت رم تولید شده‌اند نیز قدرت و سرعت عملکرد بهتری نسبت به گلکسی‌های سامسونگ داشته‌اند. به همین دلیل، آیفون‌هایی که با رم 4 و 6 گیگابایت تولید می‌شوند از لحاظ بازدهی عملکرد بسیار سریع‌تری نسبت به مدل‌های مشابه شرکت کره‌ای خواهند داشت. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت