لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

قابلیت Super follow به زودی امکان نمایش توییت‌های پولی را فراهم خواهد کرد

قابلیت Super follow به زودی امکان نمایش توییت‌های پولی را فراهم خواهد کرد

 توییتر به تازگی اعلام کرده در تلاش است تا از یک قابلیت جدید با عنوان Super Follow رونمایی کند که از طریق آن کاربران می‌توانند با پرداخت حق اشتراک، محتوای با کیفیت‌تری را از تولید کنندگان محتوا دریافت کنند.

توییتر قصد دارد تا وابستگی خود از درآمدزایی مربوط به تبلیغات را کاهش دهد و در همین راستا نیز قابلیتی را با عنوان Super Follow رونمایی کرده است که تولید کنندگان محتوا از طریق آن می‌توانند محتوای خود را به صورت پولی به کاربران ارائه دهند.

تصویری که توییتر در مورد این قابلیت جدید منتشر کرده نشان می‌دهد که تولید کننده محتوا می‌تواند به عنوان مثال 4.99 دلار را به عنوان حق اشتراک ماهیانه انتشار محتوای خود از کاربران و مخاطبین دریافت کند. گفتنی است که توییتر این مبلغ را به صورت مستقیم از مخاطبین دریافت و آن را به تولید کننده محتوا ارائه می‌دهد.

بر اساس ادعای توییتر محتوای پولی که قرار است با عنوان Bonus tweet شناخته شود، می‌تواند از دسته بندی‌های مختلفی باشد. این دسته بندی‌ها شامل عضویت در گروه‌های اجتماعی، ویدیوها، نمایش تخفیف‌های دوره‌ای فروشگاه‌های مختلف، عضویت در خبرنامه و موارد دیگر باشد و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

این موضوع نشان می‌دهد که توییتر  تا با ارائه قابلیت Super Follow در تلاش است تا کیفیت محتوای ارائه شده خود را افزایش دهد. بر این اساس توییتر در آینده امکان تولید محتوای پولی را به کاربران خود خواهد داد.

توییتر تا به امروز توانسته نام خود را به عنوان یکی از موفق‌ترین شبکه‌های اجتماعی به ثبت برساند، چرا که بسیاری از افراد معروف، حتی سیاست مداران نیز در آن فعالیت‌های عمده دارند. این موضوع باعث شده تا جایگاه توییتر در مقایسه با شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیس‌بوک یا اینستاگرام بالاتر و موفقیت آمیز تر باشد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت