لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دسترسی کاربران ایرانی به اپ استور فعلاً باز است!

دسترسی کاربران ایرانی به اپ استور فعلاً باز است!

 شرکت اپل از روز پنجشنبه اقدام به اعمال سیاست‌های جدیدی برای کاربران ایرانی کرده است. بر همین اساس، بسیاری از کاربران ایرانی در روز پنجشنبه اعلام کرده بودند که دسترسی آن‌ها به اپ استور محدود شده است.

بسیاری از کاربران ایرانی در لحظه باز کردن اپ استور با پیامی با عنوان The App Store is unavailable in the country or region you’re in مواجه می‌شدند که به طور کل دسترسی آن‌ها را به استفاده از اپ استور و دریافت و آپدیت اپلیکیشن‌ها مسدود می‌کرد.

 خبرگزاری‌ها در مدت دو روز گذشته اعلام کرده‌اند که اقدام جدید اپل به تحریم‌های دولت آمریکا مربوط می‌شود و همین مسئله باعث شده تا اپل دسترسی کاربران ایرانی را به طور کامل مسدود کند.

به طور کل، این اولین باری است که دسترسی کاربران ایرانی به طور کامل از اپ استور بسته می‌شود چرا که تا پیش از این، کاربران امکان دسترسی به اپ استور را داشتند با این حال برخی از محدودیت‌ها امکان نصب برخی از اپلیکیشن‌ها را به ایرانیان نمی‌داد.

گفتنی است که ساز و کار این محدودیت، بر اساس آی پی ایران است. پس افرادی که می‌توانند از ابزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنند، خواهند توانست از طریق آی پی کشورهای دیگر به اپ استور دسترسی داشته باشند.

اپل تا پیش از این نیز محدودیت‌های زیادی را برای کاربران و توسعه دهندگان ایرانی در نظر گرفته بود. چند ماه پیش، این کمپانی بسیاری از اپلیکیشن‌های ایرانی که مربوط به کسب و کارهای مختلف می‌شدند را از دسترس خارج کرده بود. اپلیکیشن بسیاری از استارت آپ‌های موفق در ایران، نظیر اسنپ، اسنپ فود، تپ سی و غیره قربانی همین سیاست‌های سخت گیرانه اپل در برابر ایرانیان شدند.

آپدیت مهم: اپ استور در صبح روز 26 اسفند 1396 از آی پی ایران باز است و فعلاً کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های مختلف را دریافت کنند.

از آنجایی که این محدودیت به صورت متناوب اعمال میشود، به کاربران توصیه میشود تا پیش از بسته شدن دوباره اپ استور، حتما ابزار های تغییر دهنده آی پی را از اپ استور دریافت کنند.


اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت