لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تعداد کاربران اپل موزیک در عرض یک ماه، دو میلیون افزایش داشته است

تعداد کاربران اپل موزیک در عرض یک ماه، دو میلیون افزایش داشته است

 سرویس پخش موسیقی اپل با عنوان اپل موزیک (Apple Music) از همین حالا 38 میلیون کاربر فعال دارد. این در حالی است که گزارش‌های منتشر شده در بهمن ماه نشان میدادند که اپل موزیک 36 میلیون کاربر فعال دارد. بر همین اساس، به نظر می‌رسد که اپل توانسته در این مدت زمان کوتاه رشد قابل توجهی داشته باشد.

اپل موزیک یکی از مهم‌ترین سرویس‌های اپل به حساب میاید که درآمد قابلت توجهی برای این کمپانی در حوزه فروش محصولات دیجیتالی دارد. به همین دلیل اپل تلاش دارد تا با کنار زدن رقبای خود نظیر اسپاتیفای و گوگل پلی موزیک عنوان محبوب‌ترین سرویس پخش محتوای صوتی را از آن خود کند.

گفتنی است که اسپاتیفای در حال حاضر با بیش از 70 میلیون کاربر در سراسر دنیا به عنوان مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین سرویس پخش موسیقی شناخته می‌شود. این در حالی است که اپل موزیک از همین حالا توانسته محبوبیت بیشتری در کشور آمریکا، نسبت به اسپاتیفای داشته باشد. در حقیقت اپل هر ماه 5 درصد رشد را در تعداد کاربران خود داشته است، این در حالی است که تعداد کاربران اسپاتیفای به صورت ماهانه 2 درصد افزایش داشته است.

اپل موزیک در بازه زمانی سپتامبر 2017 تا ژانویه 2018 بیش از 6 میلیون کاربر بیشتری را به خود جلب کرده است و به طور متوسط هر ماه، یک میلیون کاربر به آن اضافه شده است. این در حالی است که در فاصله زمان فوریه تا مارس سال جاری میلادی، 2 میلیون کاربر به این سرویس اضافه شده‌اند. این مسئله نشان می‌دهد که روند افزایش تعداد کاربران اپل موزیک همچنان در حال افزایش است.

به طور کل آمارها نشان می‌دهند که محبوبیت اپل همچنان در حال افزایش است. تحلیل گران بر این باور هستند که اپل در صورت ادامه این روند می‌تواند تا پایان سال جاری میلادی گوی رقابت را از اسپاتیفای ربوده و در نهایت به عنوان پر کاربرترین سرویس پخش محتوای صوتی و موسیقی تبدیل شود. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت