لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

توییتر برخی از اکانت‌های متصل به نرم افزارها را بست

توییتر برخی از اکانت‌های متصل به نرم افزارها را بست

توسعه دهندگان توییتر از یک ماه پیش اعلام کرده‌اند که تصمیم به تمرکز بیشتر روی نسخه وب این شبکه اجتماعی دارند و به همین دلیل، توسعه اپلیکیشن‌های رسمی توییتر در برخی از پلتفرم‌ها نظیر مک متوقف شد.

یکی از مهم‌ترین دلایل توییتر برای حذف اپلیکیشن‌ها، مسئله توییت‌ها و ریتوییت‌های اسپمر بوده است چرا که بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی در توییتر با سو استفاده از اپلیکیشن‌ها اقدام به بازنشر توییت‌های تبلیغاتی خود به صورت غیر منصفانه می‌کردند.

اما حالا بر اساس جدیدترین گزارش BuzzFeed توییتر به تازگی اقدام به بستن برخی از حساب‌های کاربری کرده است. این حساب‌های کاربری معمولاً به صورت مشترک روی یک نرم افزار در یک دستگاه تنظیم شده بودند که به صورت هدفمند توییت‌های حساب‌های یک دیگر را باز نشر می‌دادند تا تعداد بازدید آن‌ها در این شبکه اجتماعی افزایش یابد.

بسیاری از این حساب‌های کاربری چندین میلیون دنبال کننده در سراسر جهان داشتند. با این حال توییتر آن‌ها را به دلیل نقض قوانین و خط مشی جدید خود حذف کرده است. گفتنی است که اغلب این حساب‌های کاربری، روی نرم افزار Tweet Deck نصب شده روی یک دستگاه مشترک تنظیم شده بودند که به طور منظم اقدام به انتشار و بازنشر نوشته‌های یک دیگر می‌کردند.

هنوز تعداد مشخصی از حساب‌های حذف شده در دست نیست با این حال، برخی از منابع آگاه ادعا می‌کنند که از ماه فوریه سال جاری میلادی تا به امروز بیش از 50 هزار حساب کاربری در توییتر به دلیل پیروی نکردن از قوانین جدید حذف شده‌اند.

توییتر اعلام کرده که از این پس تصمیم دارد تا به صورت هدفمند با ربات‌ها و حساب‌های کاربری زمان بندی شده برای ارسال پست‌های مختلف مقابله کند و به سرعت آن‌ها را حذف کند. گفتنی است که بسیاری از کاربران توییتر از حضور ربات‌های مختلف و توییت‌های تبلیغاتی هدفمند و مزاحم در تایم لاین، ابراز نارضایتی کرده بودند که حالا توسعه دهندگان این شبکه اجتماعی تصمیم به حذف آن‌ها گرفته‌اند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت