لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

قابلیت‌های احتمالی در آپدیت آینده اپلیکیشن Health

قابلیت‌های احتمالی در آپدیت آینده اپلیکیشن Health

 از سال 2014 تلفن‌های هوشمند آیفون به لطف عرضه اپلیکیشن Health توانستند موارد مختلف سلامتی کاربران را ردیابی و ارزیابی کنند. در حقیقت اپلیکیشن Health یکی از مهم‌ترین برگ برنده‌های اپل برای تولید اپل واچ در بازار پوشیدنی‌های هوشمند بود که باعث فروش قابل توجه این محصول شد.

در طول 3 سال کارکرد این اپلیکیشن، اپل قابلیت‌های مختلفی را به آن اضافه کرده است و این شرکت همچنان در تلاش است تا قابلیت‌های بیشتری را در آن بگنجاند. در حقیقت اپل تصمیم دارد تا اپلیکیشن Health را به یک مجموعه پر کاربرد و مفید برای بررسی تمامی فاکتورهای سلامتی تبدیل کند که از طریق آن کاربر بتواند آگاهی کاملی از شرایط فیزیکی و سلامتی خود داشته باشد.

بر همین اساس تحلیل گران پیش بینی‌هایی در مورد قابلیت‌های احتمالی آپدیت آینده اپلیکیشن Health را مطرح کرده‌اند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

قابلیت Weekly Focus:

اپل می‌تواند چالش‌های هفتگی ارائه شده در اپلیکیشن Health را گسترش دهد و بر اساس آن، اهدافی مشخص را برای ورزش کاربران به صورت هفتگی ارائه دهد. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران به صورت منظم‌تر ورزش‌ها و تمرین‌های مختلف را انجام دهند.

Health Review:

اپل می‌تواند با ارائه قابلیت‌هایی نظیر Health Review آگاهی بیشتری نسبت به شرایط بدنی و فیزیکی به کاربر ارائه دهد. کاربران می‌توانند با بررسی وضعیت جسمانی خود به صورت منظم و همچنین دریافت ورزش‌های مختلف بر اساس آن، سالم‌تر از گذشته زندگی کنند.

Activity Tips:

داده‌های جمع آوری شده توسط اپل واچ می‌توانند به صورت هوشمندتری موارد مختلف را به کاربران نشان دهند. اپل می‌تواند با ارائه قابلیت یاد شده، ترفندهایی ویژه برای رسیدن به سلامت جسمانی را به کاربران ارائه دهد.

Achievement Statistics:

کاربران می‌توانند با بررسی آمار دقیق Achievementها در اپلیکیشن‌ Health انگیزه بیشتری برای ادامه دادن ورزش‌ها و تمرین‌های روزانه داشته باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت