لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

طراحی آیفون و آیپد به زودی تغییر خواهد کرد

طراحی آیفون و آیپد به زودی تغییر خواهد کرد

 اپل به تازگی یک پتنت جدید را در سازمان ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسانده که طی آن اطلاعاتی ویژه از طراحی تازه نسل‌های بعدی آیفون و آیپد ارائه داده است.

اطلاعات منتشر شده در این پتنت می‌تواند نشانه‌ای از تصمیم اپل برای تغییر در طراحی کلی بدنه آیفون و آیپدها به حساب بیاید. بر اساس این پتنت شرکت اپل تصمیم دارد تا دوربین آیفون‌ها را به شکل کامل در بخش پشتی تغییر دهد. علاوه بر این کمپانی اپل در تلاش است تا در یک محصول جدید از سری آیفون یا آیپد، یک نمایشگر ویژه را در بخش پشتی قرار دهد. این نمایشگر امکان نشان دادن محتوای دوربین پشتی را به همراه محتوای متنی و تصویر و موارد دیگر را به کاربران خواهد داد.

این نمایشگر پشتی می‌تواند برای ثبت تصاویر با کیفیت‌تر مناسب باشد، همچنین گزارش‌های منتشر شده اعلام کرده‌اند که با استفاده از این دوربین و نمایشگر پشتی آیفون امکان ثبت انیموجی‌ها را به دوربین‌های حرفه‌ای‌تر آیفون‌ها ارائه می‌دهد.

این شایعات در حالی منتشر می‌شوند که شرکت اپل از همین حالا فرآیند طراحی ابتدایی آیفون ۱۳ را آغاز کرده و بعید به نظر می‌رسد که ایده‌های مربوط به این پتنت در آیفون ۱۳ یا تلفن هوشمند سال آینده شرکت اپل مورد استفاده قرار نگیرند؛ با این حال تحلیلگران بر این باور هستند که ایده‌های مربوط به این پتنت در مدل‌های آینده آیفون یا آیپد تاشو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت اپل با تعبیه یک نمایشگر دوم که امکان قرار گرفتن در بخش پشتی دستگاه را دارد، امکانات ویژه‌ای را به کاربران خود ارائه خواهد داد. تحلیلگران بر این باور هستند که آیفون تاشو به طور کامل روند طراحی متفاوتی را در خط تولید محصولات اپل ایجاد خواهد کرد و کاربری از دستگاه‌های هوشمند الکترونیکی را نیز تغییر خواهد داد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت