لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تمام مشکلات مربوط به تغییر پلی استیشن آیدی برطرف شدند

تمام مشکلات مربوط به تغییر پلی استیشن آیدی برطرف شدند

ماه گذشته بود که شرکت سونی امکان تغییر نام پلی استیشن آیدی را به کاربران داده بود که با مشکلات بسیار زیادی مواجه بود و باعث می‌شد تا امکان اجرای برخی از بازی‌ها با مشکل مواجه شود و کاربران در این بازی‌ها به عنوان یک فرد جدید شناخته شوند.

اما حالا تیم توسعه دهنده ابزارهای پلی استیشن نتورک اعلام کرده‌اند که این مشکل را برطرف کرده‌اند و به‌زودی کاربران می‌توانند به صورت عادی و در هر زمانی که بخواهند نام پلی استیشن آیدی خود را تغییر دهند و این مسئله باعث ایجاد مشکلات در روند اجرای نرم افزارهای مختلف نمی‌شود.

تغییر نام پلی استیشن آیدی باعث می‌شود تا برخی از بازی‌ها امکان بازیابی اطلاعات اکانت کاربری افراد را نداشته باشند. با این حال این مشکل اخیراً برطرف شده است و کاربران برای استفاده از این سرویس در کنسول‌های بازی خود با مشکل مواجه نیستند. سونی اعلام کرده که برای تغییر نام پلی استیشن آیدی محدودیتی در استفاده از کنسول پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 یا پلی استیشن ویتا ندارند و می‌توانند به صورت بهینه به این موارد دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که تغییر نام پلی استیشن آیدی برای بار اول رایگان است با این حال تغییر دادن آن در دفعات بعدی نیاز به پرداخت هزینه 9.99 دلاری دارد که این مسئله باعث می‌شود تا کاربران برای تغییر نام دوباره دستگاه خود نیاز به خرید گیفت کارت و شارژ حساب کاربری خود داشته باشند. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا در زمان تغییر نام پلی استیشن آیدی خود دقت بسیار زیادی انجام دهید تا در آینده با محدودیت‌های مربوط به پرداخت هزینه مواجه نشوند. ضمناً کاربران پلی استیشن پلاس می‌توانند با پرداخت هزینه 5 دلار اقدام به تغییر نام کاربری خود کنند و هزینه کمتری را پرداخت کنند. البته این فقط به پلی استیشن 4 محدود است و کاربران مدل‌های قدیمی کنسول پلی استیشن این امکان را ندارند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت