لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

EA Access ماه آینده برای پلی استیشن 4 آماده عرضه می‌شود

EA Access ماه آینده برای پلی استیشن 4 آماده عرضه می‌شود

 الکترونیک آرتس اعلام کرده که در اپلیکیشن EA Access را به‌زودی برای پلی استیشن 4 آماده عرضه می‌کند و کاربران این کنسول به‌زودی می‌توانند به بازی‌های این اپلیکیشن و سرویس دیجیتالی دسترسی داشته باشند.

این اپلیکیشن تا پیش از این برای ایکس باکس وان آماده عرضه شده بود و نزدیک به پنج سال بود که کاربران ایکس باکس می‌توانستند به این سرویس دسترسی داشته باشند و محتوای ارائه شده توسط شرکت الکترونیک آرتس را به صورت مستقیم در کنسول‌های خود اجرا کنند.

اما سیاست‌های محدود سونی درزمینهٔ عرضه پلی استیشن 4 باعث شده بود تا کاربران این کنسول امکان دسترسی به این سرویس را نداشته باشند. اما حالا مشخص شده است که شرکت سونی و الکترونیک آرتس درزمینهٔ عرضه این اپلیکیشن در کنسول پلی استیشن 4 به توافق رسیده‌اند و در آینده نزدیک می‌توانند بازی‌های ارائه شده توسط این شرکت را به صورت مستقیم خریداری کنند.

EA Access امکان دسترسی مستقیم و اجرای آنلاین بازی‌ها مهم این شرکت نظیر بتلفیلد 5 و دراگون ایج را به کاربران می‌داد. این سرویس بسیاری از بازی‌های پرطرفدار را آماده عرضه می‌کند و نزدیک به 10 درصد هزینه کمتری را برای خرید بازی‌های مختلف پرداخت کنند.

این سرویس دیجیتالی به صورت مستقیم توسط شرکت الکترونیک آرتس آماده عرضه شده است و در آینده نزدیک قرار است برای کاربران پلی استیشن 4 نیز آماده عرضه شود و کاربران بدون واسطه شرکت سونی خواهند توانست به بازی‌های ارائه شده توسط این کمپانی در کنسول‌های شخصی خود دسترسی داشته باشند. گفتنی است که بر دسترسی به بازی‌های این سرویس باید از سیستم هال پرداخت غیرحضوری آنلاین بین‌المللی استفاده کرد و نمی‌توان از روش‌های پیشین مشابه برای پلی استیشن نتورک از آن استفاده کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت