لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پاک کردن اطلاعات مک بدون نیاز به نصب دوباره سیستم عامل در مانتری فراهم شد

پاک کردن اطلاعات مک بدون نیاز به نصب دوباره سیستم عامل در  مانتری فراهم شد

شرکت اپل به تازگی مک او اس مانتری را معرفی و آماده بررسی کرده است، در این میان مشخص شده که در این نسخه امکان پاک کردن اطلاعات مک بدون نیاز به نصب دوباره سیستم عامل فراهم شده است.

این قابلیت جدید در جریان کنفرانس معرفی نشده بود، با این حخال بررسی های انجام شده از وب‌سایت اپل نشان می‌دهد که این کمپانی قابلیت یاد شده را به نسخه جدید سیستم عامل مک اضافه کرده است. بر اساس ادعای وب سایت اپل کاربران میتوانند از طریق System Preferences اقدام به پاک کردن تمامی اطلاعات کاربری شخصی خود در کنار اپلیکیشن‌های نصب شده توسط کاربر کنند. انجام دادن این روش باعث تسهیل روند تخلیه اطلاعات حساس می‌شود، چرا که نصب دوباره سیستم عامل در کامپیوترهای مک جدید بسیار دشوار است. دلیل این موضوع نیز تعبیه تراشه T2 و رمزنگاری دائمی آن است که باعث می‌شود تا انجام برخی از فرایند‌های کاربری پیچیده و دشوار باشند.

این قابلیت همچنین قرار است در نسخه بتای مک او اس مانتری که به صورت اختصاصی برای توسعه دهندگان عرضه شده است نیز ارائه شود تا طی تست‌های مختلف مشکلات احتمالی در آن کشف و در نسخه‌های بعدی اصلاح شود.

گفتنی است که شرکت اپل از ماه ژوئیه ۲۰۲۱ اقدام به عرضه نسخه عمومی بتای مک او اس مانتری می‌کند و پس از آن در پاییز سال جاری میلادی پس از برطرف‌سازی مشکلات احتمالی نسخه نهایی را آماده عرضه به تمامی کاربران دستگاه‌های پشتیبانی شده از این نسخه خواهد کرد.

مک او اس مانتری پس از بیگ سور دومین سیستم عامل توسعه داده شده برای کامپیوترهای مک است که امکان پشتیبانی از دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده اینتل را در کنار دستگاه‌های مبتنی بر تراشه M1 دارد. اپل تا چند سال آینده پشتیبانی سیستم عامل‌های خود از پردازنده‌های اینتل را ادامه می‌دهد، اما تولید کامپیوترهای مبتنی بر این پردازند‌ه‌ها را پایان سال جاری میلادی متوقف خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420