لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

بتلفیلد 2042 هفته آینده وارد فاز تست‌های اولیه می‌شود

بتلفیلد 2042 هفته آینده وارد فاز تست‌های اولیه می‌شود

اولین تست فنی بتلفیلد 2042 از هفته آینده، 12 تا 16 اوت ( 21 تا 25 مرداد) شروع خواهد شد و اطلاعات مربوط به نحوه پیوستن بازیکنان منتخب به اجرای آزمایشی بازی از طریق ایمیل برای آن‌ها ارسال می‌شود.

تست اولیه بازی بتلفیلد 2042 برخلاف پیش نمایش فنی بازی Halo Infinite که اخیرا پخش شد، بنابر توافق‌نامه‌ای پخش نخواهد شد، به همین دلیل منتظر انتشار این نسخه توسط استریمرها نباشید.

شرکت الکترونیک آرتز تاکید کرده حضور بازیکنانی که برای این شرکت در اجرای آزمایشی بتلفیلد ثبت نام کرده‌اند، قطعی نیست و فقط تعداد کمی از آن‌ها دعوت خواهند شد. همچنین این اجرای آزمایشی فقط در کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس ارائه خواهد شد.

در ایمیل ارسالی برای دعوت از بازیکنان منتخب نوشته شده « این تست اولیه بر اطلاعات موجود در قلب تپنده و هسته اصلی، عملکرد فنی و ثبات بازی متمرکز است. همچنین همه این‌ها در محیطی بسته و تحت نظارت دقیق برای عدم افشای اطلاعات انجام خواهد شد.» در ادامه اشاره می‌شود به اینکه اطلاعات حاصل از اجرای آزمایشی اولیه به شرکت DICE توسعه دهنده بازی بتلفیلد 2042 کمک خواهد کرد که بازی را «تا حد ممکن روان» منتشر کنند.

ابتدا قرار بود یک اجرای آزمایشی در ماه جولای درباره قابلیت کراس پلی بین ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 5 و PC انجام شود، در حالی که هنوز مشخص نشده که که تست فنی هفته آینده شامل این ویژگی هم بشود.

اخیرا حالت پورتال بازی بتلفیلد 2042 در EA Play نشان داده که نقشه‌ها، سربازان، سلاح‌ها و وسایل نقلیه این بازی با قسمت‌های قبلی بتلفیلد از جمله Bad Company 2 و Battlefield 3 به همراه حالت های سفارشی بازی تعامل دارد.

لازم به ذکر است که یک نسخه بتا از بتلفیلد 2042 در ماه سپتامبر یعنی قبل از عرضه آن در 22 اکتبر (30 مهر) منتشر خواهد شد. بازیکنانی که نسبت به پیش خرید بازی اقدام کنند به نسخه بتا اولیه دسترسی خواهند داشت.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت