لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مایکروسافت ۳۶۵ بالاخره امکان اجرای ویندوز در آیپد را فراهم کرد

مایکروسافت ۳۶۵ بالاخره امکان اجرای ویندوز در آیپد را فراهم کرد

ت مایکروسافت به تازگی بخشی از سرویس ۳۶۵ خود را برای کامپیوترهای شخصی مبتنی بر پردازش ابری آماده عرضه کرده که امکان اجرای ویندوز در آیپد را نیز فراهم می‌آورد.

کلاود پی‌سی یکی از ایده‌های مهم شرکت مایکروسافت است که به تازگی مرحله عرضه آن برای برخی از کسب و کارها فراهم شده است. این سرویس با استفاده از پردازش ابری به کاربران امکان استفاده از یک کامپیوتر شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را با استفاده از اتصال ریموت ارائه می‌دهد.

در این میان کاربران آیپد‌ها نیز با استفاده از نرم افزار ویندوز ریموت دسکتاپ می‌توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند و کامپیوترهای ویندوزی مبتنی بر پردازش ابری خود را به صورت ویژه و سریع کنترل کنند. این فناوری باعث می‌شود تا کاربران حرفه‌ای با هر دستگاهی‌ بتوانند به صورت سیال به سیستم عامل ویندوز در یک کامپیوتر ابری مشخص دسترسی داشته باشند.

این سرویس تا جایی بهینه‌سازی شده که حتی کاربران امکان استریم اپلیکیشن‌های مختلف را نیز دارند و می‌توانند از آن طریق به صورت ویژه و منحصر به فرد اقدام به اجرای بازی‌ها نیز کنند.

این قابلیت به کاربران امکانات بسیار زیادی را می‌دهد که می‌توان با استفاده از آن امکاناتی ویژه را در اختیار داشت و از داشتن یک ویندوز روی آیپد لذت برد.

برای استفاده از ویندوز ۳۶۵ در‌ آیپد کاربران می‌توانند به اپ استور مراجعه کرده و نرم افزار Microsoft Remote Desktop را دانلود کرده و پس از آن اقدام به فعال سازی سرویس خود کنند.

گفتنی است که این سرویس در حال حاضر تنها برای کسب و کارهای تایید شده آماده ارائه شده است و کاربران از طریق این سرویس امکان اجرای بازی‌ها را دارند. با این حال کاربران می‌توانند در آینده نزدیک به تمامی امکانات این سرویس دسترسی داشته باشند و از آن برای انجام کارهای مختلف با دستگاه‌هایی نظیر آیپد استفاده کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420