لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

امکان داون‌گرید به آی او اس ۱۴.۷ متوقف شد

امکان داون‌گرید به آی او اس ۱۴.۷ متوقف شد

شرکت اپل مدتی کوتاه پس از عرضه آی او اس ۱۴.۷.۱ اقدام به توقف امکان داون گرید به آی او اس ۱۴.۷ کرده است. کاربرانی که نسخه جدید را دریافت کرده‌ باشند، دیگر نمی‌توانند به نسخه قبلی دسترسی داشته باشند.

آی او اس ۱۴.۷.۱ یکی از به روز رسانی‌های امنیتی شرکت اپل برای آیفون‌ها بود. هفته گذشته اپل با انتشار این به روز رسانی برخی از حفره‌های امنیتی آیفون‌ها و ایپدها را برطرف کرده است. این حفره‌های امنیتی باعث شده بودند تا جاسوس افزارهایی نظیر پگاسوس امکان نفوذ بدون کلیک را داشته باشند و همین موضوع در نهایت باعث شده بود تا بسیاری از کاربران مشکل‌های امنیتی مختلفی را به سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس نسبت بدهند. با این حال شرکت اپل با انتشار یک بیانیه و پس از آن یک به روز رسانی امنیتی تمامی این اتهامات را بی‌اساس است.

شرکت اپل به صورت مداوم سیستم عامل آی او اس را به روز رسانی می‌کند و برای عرضه آن‌ها جدول زمان‌بندی ویژه‌ای دارد. همین موضوع در نهایت باعث می‌شود تا کاربران آیفون و ایپد محدودیتی را در زمینه استفاده روزمره از دستگاه‌های هوشمند مشکلی نداشته باشند.

در این میان شرکت اپل در برخی از اوقات به روز رسانی‌هایی را خارج از نوبت منتشر می‌کند تا برخی از مشکلات بسیار حاد یا امنیتی را برطرف کند. آی او اس ۱۴.۷.۱ یکی از به روز رسانی‌هایی بود که برای برطرف کردن مشکلات امنیتی منتشر شده بود. این نسخه از لحاظ کاربری تفاوتی با آی او اس ۱۴.۷ ندارد، اما تغییرات اعمال شده در آن باعث شده تا برخی از مشکلات ایجاد شده برای کاربران برطرف شود.

یکی از مشکلات کاربردی که شرکت اپل با انتشار این نسخه برطرف کرده مربوط به عدم کارکرد قابلیت بازکردن قفل با اپل واچ در آیفون‌های دارای تاچ آیدی می‌شد که در این نسخه جدید مشکل برطرف شده است. از طرف دیگر جاسوس افزارهای مخرب نظیر پگاسوس دیگر نمی‌توانند فعالیتی در زمینه جمع‌اوری و هدف قرار دادن کاربران داشته باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت