لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

طراحی دکمه سایلنت آیفون 11 و آیفون 11 مکس تغییر می‌کند

طراحی دکمه سایلنت آیفون 11 و آیفون 11 مکس تغییر می‌کند

بررسی‌ها و شایعات منتشر شده توسط وب سایت وان لیکس حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک طراحی دکمه سایلنت آیفون 11 و آیفون 11 مکس را تغییر دهد.

وان لیکس به‌تازگی تعداد زیادی از شایعات در مورد آیفون 11 و آیفون 11 مکس را به عنوان نسل بعدی تلفن‌های هوشمند اپل منتشر کرده است و طی آن‌ها اعلام کرده که اپل پس از 12 سال تصمیم دارد تا دکمه سایلنت را در آیفون‌های جدید خود تغییر دهد.

از زمان عرضه آیفون نسل اول در سال 2007 اپل یک طراحی ویژه را برای دکمه سایلنت مورد استفاده قرار گرفته بود که تا به امروز هیچ تغییری به خود ندیده بود. این دکمه فیزیکی حتی با وجود تغییر طراحی همه بخش‌های مختلف دستگاه، هیچ تغییری در زمینه طراحی این دکمه نداده بود.

دکمه هوم به عنوان یکی از نشانگرهای اصلی و امضای تلفن‌های هوشمند آیفون در طول دهه گذشته تبدیل شده است و حالا شرکت اپل تصمیم دارد تا این دکمه را در تولید و عرضه آیفون 11 و آیفون 11 پلاس حذف کند. وان لیکس اعلام کرده که این محدودیت به صورت مشخص به خاطر افزایش سطح ضخامت مدل‌های جدید تلفن‌های هوشمند آیفون است که در نهایت باعث شده تا شرکت اپل دیگر تمایلی به استفاده از این نوع طراحی در دستگاه‌های خود نداشته باشد. بر این اساس اپل تصمیم دارد تا دکمه آیفون 11 و آیفون 1 پلاس را با یک دکمه فشاری به صورت سایلنت آماده عرضه کند و دیگر این دکمه کارکرد مکانیکی سابق خود را از دست خواهد داد.

آیفون‌ها یکی از مهم‌ترین قدم‌های شرکت اپل برای حذف دکمه از تلفن‌های همراه و هوشمند بود. این شرکت در سال 2017 یکی از اصلی‌ترین دکمه‌های آیفون خود را یعنی دکمه هوم را حذف کرد و حالا این شرکت تصمیم دارد تا یک دکمه دیگر یعنی دکمه سایلنت را از گوشی خود حذف کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت