لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پیش بینی‌های جدید از محصولات معرفی شده در جریان کنفرانس اپل

پیش بینی‌های جدید از محصولات معرفی شده در جریان کنفرانس اپل

Gene Munster تحلیلگر شرکت Loup Ventures به تازگی پیش بینی‌های جدیدی را در مورد اتفاقات پیش رو در جریان کنفرانس اپل WWDC 2018 را منتشر کرده است.

کنفرانس اپل یا همان WWDC 2018 قرار است روز دوشنبه برگزار شود و اپل در جریان رویداد روز اول این کنفرانس از محصولات نرم افزاری و سخت افزاری جدید خود رونمایی می‌کند. در این میان Gene Munster بر این عقیده است که مهم‌ترین محصولات معرفی شده در جریان این رویداد، شامل نسخه جدید اسپیکر هوشمند اپل تحت برند بیتس و بهبود هوش مصنوعی و واقعیت افزوده می‌شود.

شایعات در مورد تلاش اپل برای تولید یک اسپیکر هوشمند از برند بیتس نزدیک به دو هفته پیش منتشر شد. در آن زمان بلومبرگ پیش بینی کرده بود که اپل تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک از یک اسپیکر هوشمند ارزان قیمت با لحن نام تجاری بیتس رونمایی کند. اما حالا Gene Munster ضمن تائید این شایعات اعلام کرده که این محصول به عنوان جایگزین ارزان قیمت هوم پاد معرفی خواهد شد.

علاوه بر این،بر اساس این پیش بینی‌ها اپل تصمیم دارد تا در جریان این کنفرانس سطح هوش مصنوعی به کار رفته در دستیار دیجیتالی سیری را افزایش دهد. سیری در جریان کنفرانس اپل مجهز به صدای جدید و لحنی طبیعی‌تر خواهد شد و به‌احتمال زیاد قادر به پاسخگویی سؤالات بیشتری می‌شود.

طبق گفته‌های Gene Munster در کنار هوش مصنوعی سیری و اسپیکر هوشمند بیتس، کنفرانس اپل به‌احتمال زیاد شاهد قابلیت‌های جدیدی برای فناوری واقعیت افزوده به کار رفته در دستگاه‌های مختلف است. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا اپل در جریان این رویداد از بستر نرم افزاری مبتنی بر واقعیت افزوده ARKit 2 در کنار آی او اس 12 رونمایی کند. گفتنی است که اپل احتمالاً با ارائه ARKit 2 دست توسعه دهندگان را برای توسعه محصولات نرم افزاری باکیفیت‌تر مبتنی بر واقعیت افزوده باز می‌گذارد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت