لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

کلمه‌ی – F واکنش تیم کوک به درخواست ایلان ماسک برای تصاحب مدیر عاملی اپل!

کلمه‌ی  – F واکنش تیم کوک به درخواست ایلان ماسک برای تصاحب مدیر عاملی اپل!

ادعای لس‌آنجلس تایمز در مورد واکنش عجیب تیم کوک به درخواست ایلان ماسک برای مدیر عاملی اپل خبرساز شده است.

هر چند که ایلان ماسک به شایعات در مورد تلاشش برای انتخاب به عنوان مدیرعامل شرکت اپل پاسخ داده و آن را رد کرده و در توییتر خود اعلام کرده که هرگز برای انتخاب به عنوان مدیر عامل شرکت اپل با تیم کوک تماس نگرفته است، اما گزارش جدید بسیار خبرساز شده است. او تایید کرده که درخواست ملاقات با مدیران شرکت اپل را دریافت کرده بود که احتمالا به خرید تسلا توسط اپل مربوط بوده است.

در طول چند هفته گذشته سطح اختلافات و ادعاهای مختلف اپل و تسلا علیه یکدیگر زیاد شده است. اپل تلاش داشته تا شرکت تسلا را خریداری کند و از طرف دیگر احتمالا تیم کوک تمایلی برای ملاقات با ایلان ماسک نداشته است. تمامی این مسائل و ادعاهای ضد و نقیض در نهایت باعث شده تا جنجال‌های توییتری برسر ادعای مدیران این شرکت‌ها ایجاد شود.

وال استریت ژورنال در گزارشی جدید اعلام کرده که ایلان ماسک در کتاب شخصی خود ادعا کرده بود که تیم کوک تمایل زیادی به تصاحب تسلا توسط اپل داشت. از طرف دیگر خبرگزاری لس‌آنجلس تایمز اعلام کرده که تیم کوک و ماسک احتمالا با یکدیگر بر سر خرید تسلا توسط اپل، تماس‌های تلفنی‌ متعددی داشته‌اند. این مکالمات احتمالا به زمان رونمایی از تسلا مدل ۳ مربوط بوده که نشان می‌دهد که تیم کوک اصلی‌ترین فرد در اپل بوده که مشتاق خرید تسلا بوده است و به همین دلیل نیز بارها با ایلان ماسک تماس گرفته است.

در این گزارش آمده که ماسک هرچند تمایل به این همکاری داشته، اما یک شرط مهم برای این همکاری می‌گذارد و پشت تلفن به تیم کوک می‌گوید که تنها در صورتی حاضر به فروش تسلا به اپل است که او به عنوان مدیرعامل شرکت اپل منصوب شود.

اما تیم کوک نه تنها این ادعا را نپذیرفته، بلکه در واکنش به درخواست ایلان ماسک از «کلمه توهین‌امیز F» استفاده کرده و پس از آن تلفن‌ را قطع کرده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت