لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

هیوندای و کیاموتورز از عقد قرارداد برای ساخت ماشین اپل کنار کشیدند

هیوندای و کیاموتورز از عقد قرارداد برای ساخت ماشین اپل کنار کشیدند

گزارش‌های منتشر شده‌ی روز گذشته حاکی از آن است که شرکت کیاموتورز و هیوندای از عقد قرارداد با شرکت اپل بر سر ساخت ماشین هوشمند این کمپانی عقب کشیده‌اند. بر این اساس ماشین اپل توسط این دو کمپانی کره‌ای تولید نخواهد شد.

طی گزارش جدید خبرگزاری بلومبرگ که شب گذشته منتشر شده، مشخص کرده که هیوندایی و کیا موتورز فرایند ساخت ماشین‌های هوشمند برای شرکت اپل را کنار گذاشته‌اند و دیگر تلاشی برای همکاری با شرکت اپل ندارند.

تا پیش از این مشخص شده بود که فرایند عقد قرارداد میان این کمپانی‌ها در روز جمعه متوقف شده بود و هر دو طرف قرارداد اعلام کرده بودند که نیاز به بررسی‌های بیشتری در مورد ساز و کارهای مربوط به روند ساخت اتومبیل‌های نسل جدید دارند. هفته گذشته روزنامه کره‌ای Dong-A Ilbo نیز اعلام کرده بود که شرکت اپل در تلاش است تا سرمایه‌گذاری ۳.۶ میلیارد دلاری را برای همکاری با کیاموتورز در زمینه ساخت ماشین‌های هوشمند به کار گیرد و این محصولات را در کارخانه کیاموتورز واقع در ایالت جورجیا آمریکا تولید کند.

گزارش مربوط به عقد قرارداد میان شرکت اپل با هیوندای و کیا موتورز در حالی منتشر شده که خبرگزاری بلومبرگ شب گذشته تائید کرده که اپل دیگر تصمیمی برای همکاری با این دو کمپانی کره‌ای ندارد. این در حالی است که در طول هفته‌های گذشته مدیران هیوندای و منابع رسمی این کمپانی کره‌ای تائید کرده بودند که شرکت اپل قرار است در زمینه تولید ماشین‌های هوشمند با آن‌ها همکاری تازه‌ای را شروع کند.

با این وجود به نظر می‌رسد که تولید ماشین اپل قرار است تحت پروژه‌ای دیگر و طی همکاری اپل با یک کمپانی خودروسازی آمریکایی انجام خواهد شد. گزارش‌های مربوط به این موضوع در حالی منتشر می‌شوند که خبرهای ضد و نقیض حاکی از معرفی و عرضه اولین مدل از ماشین‌های هوشمند در بازه سال‌های میان ۲۰۲۴ تا ۲۰۰۸ میلادی هستند و هنوز مشخص نیست که این محصولات چه زمانی به طور دقیق آماده عرضه به بازار خواهد شد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت