لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

رابط کاربری اپ استور مک شبیه به آی او اس می‌شود

رابط کاربری اپ استور مک شبیه به آی او اس می‌شود

اپل در زمان معرفی آی او اس 11، طراحی اپ استور مخصوص این سیستم عامل را به طور کامل تغییر داد. حالا اپل تصمیم دارد تا اپ استور مک را نیز با طراحی مشابه با اپ استور آی او اس توسعه دهد.

اپل در زمان رونمایی از اپ استور جدید آی او اس، بسیاری از بخش‌های اصلی آن را تغییر داد تا روند پیدا کردن اپلیکیشن‌های کاربردی توسط کاربران آسان‌تر شود. همین مسئله در نهایت باعث شد تا اپل طی گزارشی در ماه گذشته اعلام کند که تعداد دانلود اپلیکیشن‌ها نسبت به سال گذشته، 800 درصد افزایش بیابد.

وب سایت Daring Fireball به تازگی در پست جدیدی اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا اپ استور مک را نیز با تغییرات مشابهی توسعه هد. در ادامه این پست آمده است که اپل در کنار معرفی مک او اس 10.14 از طراحی جدید اپ استور مک نیز رونمایی خواهد کرد تا از طریق آن، میزان دانلود اپلیکیشن‌های دسکتاپ نیز افزایش پیدا کند.

اپل امید دارد تا با ارائه این طراحی جدید برای اپ استور مک، تعداد دانلود اپلیکیشن‌های ارائه شده در آن را افزایش دهد. از سال گذشته رقابت میان اپ استورهای محصولات دسکتاپ افزایش پیدا کرده است. از یک طرف بسیاری از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که اغلب موارد ارائه شده در اپ استور مک کاربردی نیستند و اپل حتی به بدافزارها نیز در این فروشگاه دیجیتالی اجازه فعالیت داده، و از طرف دیگر، مایکروسافت با توسعه ویندوز استور برای سیستم عامل ویندوز 10، محصولات دیجیتالی خود را به عنوان جایگزینی برتر نسبت به محصولات اپل نشان داده است.

همین مسئله، باعث شده تا اپل به عنوان توسعه دهنده مک او اس و اپ استور اختصاصی آن، تلاش‌هایی در زمینه بهبود رابط کاربری و موارد ارائه شده در آن انجام دهد.این مسئله تا پیش از این نیز توسط فیل شیلر، مدیر بخش بازاریابی جهانی شرکت اپل نیز تائید شده بود. وی در ادعای اخیر خود اعلام کرده بود که اپل به بازی‌ها و اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور مک اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و در آینده‌ای نزدیک، قرار است تا با ارائه تمهیداتی ویژه کاربری این اپ استور را بهبود بخشد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت