لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پشتیبانی از Center Stage در آیپد پرو به اپلیکیشن Zoom اضافه شد

پشتیبانی از Center Stage در آیپد پرو به اپلیکیشن Zoom اضافه شد

آپدیت اپلیکیشن زوم اخیرا برای پشتیبانی از قابلیت Center Stage در جدیدترین مدل‌های آیپد پرو عرضه و در دسترس کاربران قرار گرفت.

مدل‌های آیپد پرو 2021 اپل یک دوربین جلویی التراواید با قابلیت «سنتراستیج» دارد که با استفاده از ویژگی یادگیری ماشینی و بر مبنای حرکت و بزرگنمایی، طی مکالمه‌های تصویری نظیر فیس تایم افراد را در قاب دوربین شناسایی و در یک چارچوب مشخص حفظ می‌کند.

این ویژگی با شناسایی سایر افرادی که به این تماس ملحق شده یا خارج می‌شوند، مطابق با موقعیت دوربین حضور آ‌ن‌ها را در مرکز قاب تنظیم می‌کند.

این قابلیت برای اپلیکیشن‌های کنفرانس ویدیویی شخص ثالث هم طراحی شده و اپل یک API قابل دسترسی برای آن ساخته که اپلیکیشن زوم از آن استفاده می‌کند.

بعد از به‌روز رسانی اخیر، ویژگی Center Stage در سیستم عامل iOS و iPadOS با اپلیکیشن زوم سازگار خواهد شد. با پشتیبانی از این ویژگی کاربران به سادگی می توانند در تماس‌های ویدیویی شرکت کنند. با این اپلیکیشن کاربران در مواردی مثل کلاس درس یا جشن‌ها، نگران خارج شدن خود یا دوستان و خانواده از قاب تماس نخواهند بود.

ناگفته نماند کاربران می‌توانند برای آیپد خود این قابلیت را انتخاب کنند، یعنی در صورتی که کاربران نیاز به جابجایی در طول کنفرانس خود دارند باید این قابلیت را فعال کنند.

نرم افزار زوم برای برگزاری ویدیو کنفرانس‌ها و ارسال پیام‌های گروهی بسیار کاربردی و قابل استفاده است. از زمان شیوع همه گیری کرونا استفاده از این نرم افزار بسیار رایج شده و کاربران آن رو به افزایش بوده است، به خصوص برای کارمندانی که نیاز به دورکاری داشته‌اند و دانش آموزانی که نیاز به آموزش از راه دور داشته‌اند بسیار مناسب بوده است. این اپلیکیشن همچنین برای بهبود روابط اجتماعی آنلاین در جریان همه‌گیری کرونا بسیار سودمند است. گفتنی است که قابلیت Center Stage در آپدیت Zoom 5.6.6 و از طریق اپ استور قابل دسترسی است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت