لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

فعالیت کاربران توهین کننده به دیگران در پلی استیشن نتورک مسدود می‌شود

فعالیت کاربران توهین کننده به دیگران در پلی استیشن نتورک مسدود می‌شود

شرکت سونی به تازگی تصمیم گرفته تا تعدادی از اکانت‌هایی که به دیگر کاربران توهین کرده‌اند را مسدود کند. بر این اساس برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که به خاطر این کارها با مشکلاتی نظیر عدم دسترسی به سرویس پلی استیشن نتورکمواجه شده‌اند.

شرکت سونی نه تنها دسترسی این کاربران به سرویس‌های دیجیتالی و بازی‌های آنلاین را مسدود می‌کند، بلکه تمامی بازی‌های خریداری شده توسط آن‌ها از طریق روش‌های دیجیتالی را نیز حذف می‌کند و آن‌ها دیگر امکان اجرای بازی‌ها به صورت دیجیتالی را نخواهند داشت.

سونی هنوز هیچ ادعایی در این زمینه نکرده است با این حال کاربرانی که تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته‌اند اعلام کرده‌اند که تا پیش از این در چت‌ها و کامنت های بازی پیام‌های توهین آمیز، تبعیض گرایانه و نژادپرستانه را به افراد ارسال کرده‌اند و در نهایت شرکت سونی تمامی اطلاعات مربوط به خریدهای دیجیتالی آن‌ها را مسدود کرده است. کاربران توهین کننده به افراد مختلف دیگر امکان دسترسی به بازی‌های خریداری شده خود را نیز ندارند.

بر این اساس مشخص شده است که سونی روی پیام‌های نژادپرستانه حساسیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل سریعاً اکانت کسانی که به هر زبانی که اقدام به انتشار چنین پیام‌هایی می‌کنند را مسدود می‌کند و حتی خریدهای آن‌ها را از بین می‌برد.

بر این اساس به کاربران پیشنهاد می‌شود تا به هیچ وجه از پیام‌های توهین آمیز در زبان‌های مختلف در سرویس پلی استیشن نتورک استفاده نکنند چرا که شرکت سونی اخیراً روی این مسئله حساسیت بسیار زیادی پیدا کرده است و سریعاً اقدام به مسدود سازی اطلاعات کاربران و حساب آن‌ها می‌کند و حتی مبلغ مربوط به بازی‌های خریداری شده از طریق گیفت کارت و شارژ انجام شده در حساب کاربری را باز پس نمی‌دهد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت